World War 3 (Rosic)

No wdac jednak, ze autorzy WW3 nie pomylili sie zbytnio w wymyslaniu fabuly tej gry... A jezeli nie wiesz o co chodzi we wojnie to na pewno chodzi o kase...
Autor Odp.
PWL Ja myśle że jeśli Husajn zginie będzie dobrze.On jest mordercą,dyktator przebrzydły w Tropico mógł by sobie pograć a nie torturować kogoś kto powiedział "ah ten Saddam" gdy miał 6 lat :/
N.E.O Racja!!! Husajn do morderca, dyktator amerykanie zrobią z nim porządek. Lecz nie stety zginą niewinni ludzie...
Rex "Vanis Mortis et Ventus" ...Oby tylko bez przesady...
krzysztof Każdy wie, że chodzi o to co w WW3. Bush za wszelką cenę chce ją zdobyć.
Saddam - nie daj się, walcz!!!
PWL Kp2140 jesli zrobiłeś kampanię to nie znaczy ze zawsze masz rację :P
Rex W tym przypadku ma rację...I tak każda potęga kiedyś pada, ale USA już się nabyło $ .
[God]_SetH_ spujrzmy prawdzie w oczy!!! bUSH to TERRORYSTA!!! koniecznie hce przejść do historii, więc robi wojnę niby z terroryzmem.bUSH jest zagrożeniem dla światowego pokojó!!!!!!! tam chodzi tylko o ropę, Husaejn nikomu nie zawadzał,tylko wielkiemu "B" sie nudziło! Czemu stany się nie rozbroją? Czemu bUSH nie atakuje Koreii pn(przecierz są większym zagrorzeniem)? bo po co mu pola ryżowe!?woli ropę z Iraku.
PWL Kilka spraw do "panów pokojowych": 1:Tomek idz się najpierw naucz pisać na klawiaturze. 2:Tomek idz spać albo usmaż sobie pikle. 3:JEŚLI SADDAM NIKOMU NIE PRZESZKADZA TO JESTEM PAPIEŻ :/ Przecież mordował tymi swoimi gazowymi świństwami Kurdów,najechał Kuwejt (czyli sam rozpętał wojnę),torturował i mordował setki swoich (rzekomych) przeciwników,tysiące ludzi musiało wyemigrować z Iraku i jeszcze nie ma dość bo niby skąd się u niego wzięły te rakiety Scud?!Mają zasięg jak h*j!A terroryści to co zjeżdżają się do Iraku na piknik?!A może żeby przyjąć od wujka Saddama trochę trotylu tak na pamiątkę? 4:Jedyne co Husajn ma w sobie dobrego to nienawiść do Żydków ale i bez niego Arabowie ich nie lubią. 5:Głupia Francja przed drugą wojną też jak Piłsudzki namawiał żeby Hitlera rozwalić powiedziała "NIE" teraz sytuacja się powtarza. 6:Jeżeli Bush to terrorysta to kto jest tym wspaniałym przywódcą,który zniesie amerykański imperializm a wzniesie się ku chwale jego polskich towarzyszy w imię socjalizmu i zniszczy bezrobocie,a na świecie pod jego rządami zapanuje pokój?!Ty Tomek?!Bo na pewno nie ja!!! 7:Korea Północna nie ma prawie wogule pól ryżowych!Całe uprawy znajdują się na południu w Korei Południowej.A Koreańczycy z płn. głodują i najprawdopodobniej żółci towarzysze chcą wyskąpić więcej żarcia od Jankesów (czytaj amerykańskich dostaw humanitarnych).Ludzie tracą nadzieję na zjednoczenie z południem więc władze muszą dać im coś na cierpliwość (pewnie i tak większość dostaw wpadnie w łapska wojska ale dla nich to szczegół).Może mylę się w tej sprawie ale na pewno Korea nie chce wypowiedzieć wojny bo komuniści w trybie natyczmiastowym stracą władze (oni o tym wiedzą). 8:PACYFIŚCI DO KOSZA!!!
Rosic Yeah ! Tak jest PWLu ! Dobre ! Dobre ! Ja ciebie tez...
[DEH]Nerrciss