Dostęp do netu w Polsce (marx_red)

Od pierwszego maja 2004 roku w Polsce zacznie obowi?zywa? 22% wat na internet. To godzi w rozw
Autor Odp.
Khan34 No wiesz u mnie na wiosce jeszcze podłączą ci ISDN ale to nie stały dostęp do netu. A tak to ani NEO ani SDI nie można podłączyć u naszej kochanej TPSA. Dobże że chociaż sieci radiowe są u nas :). Rosic jak zmienić nr gadu gadu bo ten co mam tutaj jest nie aktualny???? :/
Khan34 A jak chce zmienić w moim profilu to pokazuje się taki błąd "Fatal error: Call to undefined function: checkdnsrr() in C:!DataWeb_WECmain_centerforumfunction.inc.php on line 9"
PWL U mnie dokładnie to samo: "Fatal error: Call to undefined function: checkdnsrr() in C:!DataWeb_WECmain_centerforumfunction.inc.php on line 9" hihi :>. Racja Marx Red, sytuacja z dostępem do internetu w Polsce jest żałosna :-/ (hej, zupełnie tak jak cała nasza Polska). Prezydent i politycy lubią chwalić się, że już "4 miliony Polaków posiada dostęp do internetu". Tak, ale jeśli się temu przypatrzeć to większość łącz to modemy lub sieci lokalne. Nic tylko siedzieć i płakać :-(.
Khan34 Przyznaje wam obu racje. Sytuacja netu w polsce jest żałosna. Jak słyszałem to w USA to neta mają prawie za darmoche????
[DEH]Nerrciss Khan w usa w poszczegolnych stanach net jest za darmoche :D , a ja se tak mysle ze nam tak w polsce juz zostanie, bo jesli od poczatku wprowadzone zostaly takie ceny [neostrada+ , UPC] to chyba to sie nie zmieni :) panowie z netem to bedzie jak z alkocholem, w polsce jest 2x drozszy niz za granica a jakość 2x gorsza ;> i to sie pomalu ale bardzo pomalu zmienia, a z netem bedzie tak samo moze jak bede juz emerytem to bedą lacza po 14 MB za darmo :D
Matoxiz Sytuacja jest gorzej niż żałosna !!! Telepsy nie chcą tak chętnie instalować stałych łącz, a dobrze wiadomo dlaczego. Oni dowalą się do wszystkiego co godzi w ich interesy. Telekompromitacja ma klientów gdzieś. Jedyne czego im potrzeba to porządnej konkurencji żeby dostali po d... Najbardziej rozwala mnie to ich gadanie, że to wszystko dla dobra klientów !!!

Telekompromitacja Polska SA - to ludzka rzecz okradać, Lączy nas za coraz więcej

miejmy nadzieję, że będzie lepiej !!
marx_red W niedawnym KS wydrukowali nawet paragrafy (nowe) TPSA, w których to powyżej wymieniona firma telekomunikacyjna delegalizuje popularne sieci lokalne. Za miesiąc udostępniania naeu poza lokal kara 450 zł. W zamian w 2004 możliwość wymiany za darmo SDI na NEO (ciekawe tylko, czy wszędzie będzie się dało). Ale u mnie nie ma nawet możliwości tech. na podłączenie jakegokolwiek stałago. To zbrodnia - poza tym to wcale im się nie spieszy z wprowadzeniem pakietu nieograniczonego. Dożyję kiedyś takiej chwili? Poza tym to modem 56k łączy się z netem jakieś 50 s z centralą analogową - tak tak czekaj i czekaj (i płać za czas połączenia).
-ONE- Pozostaje mieć tylko nadzieje , że po wejściu do unii TPSe zniszczą tańsze i lepsze oferty konkurencji , czego sobie i wam życze pod choinkę ;]
Matoxiz Nadzieja w solidnej konkurencji dla telepsów !!! Oby tylko tak było !!!

To są najlepsze życzenia jakiekolwiek słyszałem :)))
Wzajemnie !
[DEH]Nerrciss Wiecie co :) smuty walicie naprawde :> swieta są!!!!!! WESOLYCH ŚWIĄT DLA WSZYSTKICH FANÓW EARTHA I CALEJ EKIPY WEC!!! Rosic. Ldathu dziekuje wam za to ze tracicie swoj czas na ta super strone :) spox oby tak dalej :D