Dla ciamajd (rdab-[POL]ERDE)

Wystarczy C:\TMP\WDExtract.exe /a Parameters.wd /d

Proste nieprawdzasz?

Czy nie?

A pozatym czy umiesz ubs?ugiwa? DOSa. Czy?by nie. Wpisz w Dosie "Edit /?" to zobaczysz. Nieuku.
Autor Odp.
Paluch poza podstawowymi komendami z dosa to chyba nic wiecej nie umiesz... a napewno czytac ze zrozumieniem...
Rosic Hej, hej ! Znow zaczynasz ?! rdab akurat umie i to duzo wiecej, sam testowalem bety jego modow i to calkiem obiecujacych. Mam nadzieje, ze ktorys z nich ujrzy swiatlo dzienne.
-ONE- Z czystej ciekawości : w jaki sposób chcesz (rdab) zmieniać parametry jednostek ? Przyglądałem się niektórym plikom (np. parameters.par) ale poza identyfikatorami wynalazków/jednostek to nie dało się za dużo z nich odczytać . Jak znasz sposób w jaki są zapisywane w tych plikach dane to można by było się pokusić o zrobienie jakiegoś prostego edytorka ;]
Paluch
Quote by rosic
Hej, hej ! Znow zaczynasz ?! rdab akurat umie i to duzo wiecej, sam testowalem bety jego modow i to calkiem obiecujacych. Mam nadzieje, ze ktorys z nich ujrzy swiatlo dzienne.


acha czyli ty tez myslisz ze jak ktos nie umie dosa to jest nieuk? Stworzyl nowy temat o takiej samej tresci jak wczesniej napisany post w temacie WDModifier. Do tego gdybym nie przeczytal tamtego tematu to bym kompletnie nie wiedzial o co chodzi. Po prostu to jest jeden z przykladow bezsensownego pisania postow... dopiero co o tym mowilismy...
Medivh No widzisz Paluch....
teraz sensownie napisałeś o co chodzi, ze nowy topic o tym samym założył...
ale poprzedni post to tylko bluzg, a nie sensowna uwaga (pouczenie)...

Trzymaj się tej 2 konwencji odpowiadania to coś pożytecznego moze z Ciebie będzie...
Paluch no ale ile mozna pouczac i wyjasniac? Jakos nie do wszystkich to skutkuje takze trzeba troche bardziej agresywnie :-)
Rosic Po prostu zamiast nacisnac dodaj nowa odpowiedz, nacisnol dodaj nowy temat - widac bylo, ze to 100% pomylka, ktora sie zdarzyc moze kazdemu.
Medivh To raczej nie była pomyłka...
bo odpowiedź była dodana wcześniej niż temat...

Mówisz Paluch, że same pouczenia nie skutkują ??
Ale co człowiek moze zrozumieć z samych bluzg ?? .....NIC !!
Jak już musisz najeżdżać to rób to przynajmniej dopiero jak kilka kulturalnych prób nieprzynosi efektu i zawsze przed bluzgami napisz o co Ci chodzi, a najlepjej mimo wszystko ograniczaj się tylko do wyjaśnień....
rdab-[POL]ERDE Co do wypowiedzi Palucha to nie doniego to było.

-ONE- zadałeś dobre pytanie.
Borykałem się znim z 3 miesiące.
Używasz HEXa? Jeśli tak to na począdku masz Gruza.
Nazwa Gruza w grze (nie po polsku /EDUBU1/) potem jeszcze raz i nastempnie kasa i czas produkcji. Nastempnie to co jednostka robi i jaki jest typ. Potem znajdz 0807 to jest HP jest też tu panceż jednostki. Pamientaj że 0807 to 1800 a nie 708 jak w Karkuratorze Windowsa. Poprostu zanień xxyy na yyxx ( dla liczby 100 to jest 6400.

Cześć. I dzięki Rosic za obrone!
rdab-[POL]ERDE Teraz zauwarzyłem.

To nie była pomyłka. Raz
Dwa to że brak wykształcenia na DOSie.
Trzy mózgiem to ten jeden nie jest.
Cztery to nawet pewnie tego nieprzeczytał ten do kogo to było.
Pięć zrobiłem to bo trzeba douczyś graczy, a nie informatyków.
Szejść kto wie o /?.
Siedem do Rosica troche to forum nie działa - TAB -
Osiem brak mi słów.

Z powarzaniem Radosław Dąbrowski