Jest EARTH 2160, a co z TMP oraz EARTH 2150 (rdab-[POL]ERDE)

Jak widze to na 80% wypowiedzi w Forum to s? o EARTH 2160. A co z reszt? gier. Brakuje temat
Autor Odp.
metjes Noi ostatnio tylko o E2160 bo to wielkie wydarzenie. Moze nasze forum odwiedza zbyt malo niedoswiadczonych graczy? Bo weterani wszystko wiedza, niepotrzebne im tematy o TMP czy LS. No a pozostale gry to faktycznie niby forum jest o wszystkich grach RP ale sama nazwa tlumaczy wszystko - World EARTH Center
kanar W sumie jednak E2160 zdominował już wszystkie działy
R.C.A ...a co to jest E 2160 ????? :P

A teraz serio:
Jak Ziemia 2160 bedzie mial takie wymagania jak ULTIMA (HEHEHE)to wtedy z pewnością bedzie to gra roku i wydarzenie na skalę ŚWIATOWĄ...... ale nie bedzie :( więc ja sobie nie pogram ;(....mam tylko nadzieję, że jak jush E 2160 wyjdzie to nie rzucicie się na niego i nie będziecie grali tylko w E 2160 bo lipa będzie jak jush zniknie z areny MooNek.....z kim ja ftedy bede gral co ??? :)....nie kashdy ma superkomputer.... więc mam nadzieję, że o Moon Project nie zapomnicie :D


metjes No ja nie zapomne, bo jestesmy w tym samym klubie
belisarius12 Lol jesli E2160 zabije MN (a są na to szanse) to tródno... trzeba bedzie sie przystosować...
krzysztof Mimo że są E2150siątki to i tak czasem wracam do roku 2140, a wogóle jak mam czas to gram we wszystkie Earthy i przechodze na nowo kampanie. Jak będzie z E2160 to się okaże (mi też nie pójdzie) dopiero za jakiś czas
marx_red Każdy szanujący się gracz ma swoją listę "nieśmiertelnych". U mnie TMP jest na 1 miejscu.
Winter MN nie upadnie tak szybko, ale będzie trwał już pod szyldem E2160. Nie powinni zmieniać nazwy serwera Eartha, jakoś się do tej nazwy przyzwyczaiłem.
Mar2160 No ja myśle głupio by brzmiało np. MarsNet :):):)
rdab-[POL]ERDE Dziękuje za odpowiedzi. Życzę wszystkiego najlepszego w życiu dla autorów serii EARTH, autorów tych odpowiedzi i oczywiście całemu WECowi, a i jeszcze KOZIKOWI ( szkoda że niemożemy pograć ).

Pozdrowienia z POZNANIA śle [POL]ERDE --- Radosław Dąbrowski

P.S. Narazie przerwałem z pracami nad Polskim Modem do TMP