Przydało by sie żeby odnowili Eartha 2140 WinXP (TigerSyf)

Autor Odp.
DEHNEO No coś takiego podobno robią... Ale nie wiem co i jak bo nikt sie tym nieinteresuje!!!!
R.C.A nie wiem z deka o o chodzi ale domyslam się, że chodzi o to by E 2140 chodził na Win XP tak ?
jeśli tak to na WinXp jest taka opcja, ze można ustawić daną grę pod system w jaki ma chodzić np Win95 Win98 WinMe Win2000.
Nie pamietam dokładnie gdzie to jest ale chyba trzeba zrobić skrót z aplikacji uruchamiajacej grę a potem wejsc w jego właściwości i wybra cos co sie nazywa chyba Zgodność systemu czy coś takiego i tam są te ustawienia..... nie wiem czy to zadziała, ale zawsze warto spróbować :)
|EFC|Rtsd2 Ja tam wiem jedno ze nawet na Win 98 nei mam glosu w Earcie 2140 ;( tylko muza c cdeka leci i to jest smutne ..mogli by sie wziasc za poprawe sterownikow do dzwieku i tego XP ...to dobry pomysl..Pozdro all
Matoxiz Najlepiej złożyć jakiegoś starego PC specjalnie pod eartha 2140 ;)
Smoke 2150 Ja mam WIN XP .Ściągłem se demówe Earth 2140 z WECa i mam bez dzwięku > WEŚśśśśśśśśś
Matoxiz o dźwięku w E2140 na nowych kartach muzycznych lepiej zapomnijcie ! pozostaje jedynie emulacja jakiegoś starego soundblastera !
chyba, że wkońcu powstanie wersja E2140 pod XP :) Czekamy...
A nie prościej byłoby ściągnąć sobie DOSBox-a (emulator DOS na WinXP)?
[God]_SetH_ W pakiecie Earth Universe znajduje sie E2140 dzialajacy pod win xp, z dzwiekiem i wszystkim, poza multi.
Paluch ktos kupil? warto?
[God]_SetH_ Ja kupilem i coz... czy warto? Moim zdaniem warto bylo, nie zaluje. Mysle, ze kazdy powinien sam sie zastanowic, czy warto wydac 40 zl na wszystkie Earthy na jednym DVD, plakat z E2160 i pelna wersje Emergency 3.