E2160 Jednostki hmm............. (|EFC|Hybrid)

Poruszy?em ten temat poniewarz chcia?bym sprawdzi? czy wasze opinie pokrywaj? sie z miomi. Jednostki podobaj? mi sie poza ma?ymi szczeg
Autor Odp.
TigerSyf Mi sie bardzo podobaja jednostki UCS a LC ma niezbyt ale tez fajne jednostki.
Khan34 ED ma fajne jednostki chociaż nie widziałem narazie pożądnego screena czołgu. UCS też ma ok jednostki poza tym co wygląda jak kaczka, chyba Kazuar sie toto nazywa. Z LC to mi sie tylko piechota podoba ;) bo inne jednostki są jakies takie dziwne bardziej mi sie podobały te z E2150.
TigerSyf hmmm ciekawe jak bendą wygladac OBCY .A tego dowiemy sie w praniu
winny Ed nie wiele widziałem więc nie mogę za wiele powiedzieć. UCS może nie tyle brzydkie i dziwne, ale "różnorodne". Zobaczymy co będzie na ekranie i wtedy się oceni :P LC jakoś narazie dla mnie najlepiej i najnormalniej wyglądają :P A obcych jestem bardzo ciekawy :)
|EFC|Rtsd2 Co do jednostek to kumple zawsze ma polewki do niektiorych mojich nazw nie konwecjonalnych...np taki 'Pan grzalka' czyli napakowany ural laserami albo poprostu 'Kosiarka' fani LC wiedza o czym mowie jak graja gry vs LC :)
hammer Mi sie podobają wszystkie jednostki ale najbardziej te z LC. Zresztą co sie dziwić przy tej grafie nawet garbus by był ładny i by pasował:).
Templar Ja jestem ciekawy jak wam się widzi nowa koncepcja jednostek do earth 2160 mało się osób na ten temat wypisuje , a zmiana wyglądu krztałtu jest bardzo duża . Moja obpinia jest taka w earth 2150 lepiej to wyglądało chodzi mi o kształt a nie szczegułowość jednostki i grafikę Choć można porównać do filmików z 2150.
Lunar Piechota LC owning. ;) Reszta mnie nie obchodzi

powinno być więcej filmików z aktorami jak to było w dziełach Westwood\'a :] najwięcej oczywiście wątków romanycznych w LC. hm... lesbijstwo by się rozwinęło, ale kto by narzekał? :D Wyobraźcie sobie jasnooką Claire Forlani w kombinezonku LC... ach - to by było coś :P (jak nie wiecie kto to jest to poszukajcie w np. google jej fotek)
[God]_SetH_ chyba ziom nie odrobiles pracy domowej... oj oj oj nie ladnie....
wszystkie filmiki beda renderowane w czasie zeczywistym na engine\'ie gry.
A pozatym lesbijstwa by nie bylo bo w LC tylko (hmmm tylko?) 90% ludzi to kobiety, wiec na jednego faceta przypada 9 kobiet... zyc nie umierac ehhhhh...
Hruodberaht hej, ta Claire Forlani wygląda prawie jak moja nauczycielka z Wiedzy o Kulturze :-)~ ...
Mi wszystkie jednostki się podobaj. :)
(gdy ja to czytam w temacie nie ma polskich czcionek, tylko naturalnie wyglądające znaki zapytania. Fajnie to brzmi... tak z lekka ED zapachniało:) .)

UCS przeżywa powrót do natury - wiele ich mechów ma kształt i nazwę zwierząt - w końcu natura stworzyła najskuteczniejszych zabójców...

Podzielam jednak pogląd, że najlepiej wyglada piechota... LC:)...