Kto ma cd key?do Earth 2160 (kris)

kto ma cd key?? wyslijcie na gg 2283196
Autor Odp.
[God]_SetH_ Kolejny ciol z mula sobie sciagna?
Idz na policje, tam Ci na pewno podadza.
[DEH]-=HammeR=- Lol ten Earth jest kilka razy tanszy od twojego abonamentu na internet. Szkoda kasiurki ? Bank se okradnij... Pathetic...
[God]_SetH_ Ten serial to:
JEST-EŚDE-BILE-M!!!
_widel BUHAHA!!!!! BIG LOL dla ciebie koleś, to zdecydowanie niewłaściwe miejsce dla warezowców. Ja też chciałem tutaj dostać cd-key do PC2 i wiesz co, do dzisiaj go nie mam !!! :))) (i jakoś sobie bez niego radze.....)
Daj spokój bo ta banda chamów ci nic nie da, (tylko beda ci pierdolic o paragrafach i policji...) a ja nie gram w 2160...
(a jakbyś miał działajacy cdk do PC2 to sie możemy powymieniać... :)))

PS. A SWOJA DROGĄ TO RZECZYWIŚCIE CHAMSKIE ŚCIĄGAĆ TAKA TANIĄ I OGÓLNIE DOSTEPNĄ GIERE !! CHYBA ŻE NIE LUBISZ OPAKOWAŃ ;)
Matoxiz no właśnie o to chodzi _widel, żeby nawet gównianych 20zł za taką grę nie dać to już jest dno !!!

Z tą bandą chamów to już przesadziłeś ! Zaczynasz mnie gościu powoli drażnić...
_widel
Quote by mato
no właśnie o to chodzi _widel, żeby nawet gównianych 20zł za taką grę nie dać to już jest dno !!!

Z tą bandą chamów to już przesadziłeś ! Zaczynasz mnie gościu powoli drażnić...


WRRR!!! Mato no dalej rzuć mięchem ! (a co moze nieprawde napisałem ? ;)
Medivh Pewnie, że przesadziłeś !!
Tu nie chodzi o żadne chamstwo, poprostu my NIE OKRADAMY twórców naszych ulubionych gier.
I w żadnej mierze tego okradania nie popieramy !!
To by dopiero było chamskie !!!!

Jak ktoś nie lubi opakowań to niech je daje kolegom albo wyrzuca, ale bez piractwa...
Szczególnie, jak oryginał jest tak tani i jest też edycja \"gazetowa\"...
_widel A Pan Bóg mówił zeby sie dzielić... ;P
Wiem, że potraficie pieknie pisac i doradzać ale nie wpadajcie w samozachwyt i narcyzm...
Wiecie kogo mi przypominacie??? MOHEROWE BERETY !!!
:)))) BUHAHA !!!
WEC jest jak RADIO MARYJA, a RP jak OJCIEC DYREKTOR, gdzie nie pierdnie tam juz musicie powąchać....
Nomalnie sponsorujecie R(P)ydzyka :]
Pewnie nigdy byście nie wpadli na takie porównanie, jak nazwa \"MOHERY\" tez nie wzieła sie od ich \"nosicieli\" tylko ludzie trzeźwiej myslący tak ich nazwali !!!

ROTFL 4 ALL !!!
[DEH]-=HammeR=- O koles teraz to przegiecie :) Szczegolnie Mato sie wkurzy bo on nie lubi Rydzyka :D Cytat (przerobiony): \"Widel, z nim zatancze za rok... Ciulowati debile panuja nad swiatem, ciulowati debile zaczynaja krucjate...\" Podaj tytul jak tak bardzo sie znasz.
[God]_SetH_
Quote by _widel
A Pan Bóg mówił zeby sie dzielić... ;P
Wiem, że potraficie pieknie pisac i doradzać ale nie wpadajcie w samozachwyt i narcyzm...
Wiecie kogo mi przypominacie??? MOHEROWE BERETY !!!
:)))) BUHAHA !!!
WEC jest jak RADIO MARYJA, a RP jak OJCIEC DYREKTOR, gdzie nie pierdnie tam juz musicie powąchać....
Nomalnie sponsorujecie R(P)ydzyka :]
Pewnie nigdy byście nie wpadli na takie porównanie, jak nazwa \"MOHERY\" tez nie wzieła sie od ich \"nosicieli\" tylko ludzie trzeźwiej myslący tak ich nazwali !!!

ROTFL 4 ALL !!!


A pan Bog powiedzial tez, zeby nie krasc.
Ciekawe tylko kto tu (poza Toba) wpada w samozachwyt i narcyzm?
A wiesz kogo Ty mi przypominasz? Samego ojca Rydzyka, ktory twierdzi, ze glosi nauke kosciola, a tymczasem koscoil twierdzi co innego.
Poza tym, Ty z pewnoscia do tych ludzi trzezwo myslacych sie nie zaliczasz. Jestes tym przyslowiowym \"Kalim\":
\"Jak Kali komos ukrasc krowa, to nic. Ale za to jak ktos ukrasc krowa Kali, to wielka zbrodnia.\"
Ale co ja sie czepiam, przeciez Ty jestes jak Robin Hood i walczysz z monopolem tych wstretnych producentow.