Troche sie pochwale (Rosic)

Z przyczyn roznych, jestem nieobecny na Wecu, od dluzszego czasu, ale... ale postanowilem sie pochwalic czymsik:

http://modele-statkow.ovh.org

Moje dzieciatka :P Czekam na komentarze :D

Pozdrowka!
Autor Odp.
Matoxiz No nieźle :P
winny hehe niektórym to się nieźle nudzi, szkoda że ja tyle wolnego czau nie mam ;))))))))

Ze statków najfajniesze jest Queen Mary 2, a reszty jeszcze nie oglądałem bo... tyle tego jest :P
_widel WOW Rosic to normalnie człowiek renesansu !!!
Modele piekne i zdjęcia czytelne a Marysia naprawde imponujaca (skąd on bierze na to kase i czas i gdzie mu sie to mieści? ;)
Ja sam wole kolejnictwo i modele czołgów i pojazdów z II WŚ, mój ulubiony pojazd to NSU Kettenkrad, nawet miałem na oku kiedyś taki model bodajże firmy Tamiya razem z przyczepką !!! Ale zaden ze mnie modelarz, lubie już gotowie i poruszające sie ! ;)))
Naprawde każdy powiniem mieć jakies hobby a nie tylko grac na kompie...
Obecnie wszystkie moje fundusze idą na \"przymusowe\" hobby czyli mojego \"poldka\"... ;)
Paluch Podziwiam. Hobby dosc orginalne :)
[God]_SetH_ Od malego kochalem sie w statkach, tylko nigdy nie mialem cierpliwosci i zdolnosci do modelarstwa. Gratulacje...
[DEH]-=HammeR=- Ja bym wolał model Postomor Destroyera albo coś... :)
Rosic Ciesze sie bardzo, ze sie Wam podobaja :)

Czas... ehh - kiepsko! Teraz na rok to sklejam ze 2-3 takie wieksze modele. W wakacje zrobilem QM2, potem dlugo nic i teraz posklejalem Enterprise\'a. Jeszcze \"tylko\" go pomalowac. Jutro moze wrzuce na strone fotki sklejonego, ale nie pomalowanego. A model ... łoo robi wrazenie. Preawie tak wielki jak QM2!

Kasa... No to tez lekko nie jest, bo kupe wydatkow - studia, samochod (_wiedel cos o tym wie), ale dwa razy do roku te plus minus 200 zl sie na modelik wysupla. A przyjemnosci z tego tyle, ze naprawde warto.

Gdzie trzymam... Tak jak mozecie zobaczyc w dziale Ekspozycja - wlasciwie na wszystkich polkach mebloscianki :P

Tez uwazam, ze trzeba jeszcze robic cos poza komputerem, ale wiecie wbrew pozorom do tego nie trzeba ani zbyt duzych umiejetnosci, ani cierpliwosci. Wystarczy odrobina spokoju i relaksu, a przy malowaniu reka ktora zbytnio sie nie tzresie - ja np. zdolnosci plastycznych nie mam wcale, ale pomalowac z planu i tak potrafie :)
[God]_SetH_ Ja od malego rysowalem, po prostu to kocham! Gdybym mogl wymienic komputer na zestaw pozadnych olowkow, kartki i wolny czas, to zrobil bym to bez wachania!
Moja milosc do rysunku (zwlaszcza portrety! najbardziej uwielbiam rysowac portrety) w polaczenu z miloscia do komiksu spowodowala, ze sam twoze komiksy.
Nie ma co, hobby to wspaniala rzecz.

Zaluje tylko wielce, ze do dzis nie potrafie jakos szczegolnie rysowac... niestety z tym trzeba sie urodzic, a same checi nie wystarcza...
winny a ja od zawsze uwielbiałem śpiewać i śpiewałem ale niestety głosu nie mam więc zaszywam się ze swoim głosem w kącie i śpiewam sam do siebie :P
[DEH]-=HammeR=- A ja sie zajmuje pirotechniką :) Niestety ostatnio coś kiepsko z moim hobby (zapalenie tchawicy uniemoziliwia wyjscie na dwor zeby cos kupic albo odpalic...) ale jak wyzdrowieje to sie zacznie zabawa :D