2160 a 2150?? Który lepszy?? (wrzuc_na_luz_)

Witam wszystkich po długiej nieobecności z pewnych przyczyn. ALe temat nie powstał o tym że pisać pierdoły o dupie maryny tylko o tym aby zastanowić się który earth jest tak naprawde lepszy. Tematów tego typu troche było, ale to na samym początku gdy wychodził earth. Teraz już jest coś koło pół roku po premierze eartha i mogliście sie już z definiować który jest lepszy.??

Mnie osobiscie w 2160 podoba sie ciekawa oprawa graficzna i pieknie dopracowane detale i dosyć wielka realistyczność, lecz straciła ta cześć swój klimat tak jak było to w 2150. Fabuła wzięta z kosmosu może w dodatku cos sie zmieni. Piszcie w tym temacie co wam sie podoba lub nie podoba w jednym i drugim earthie i który jest według was lepszy.

Pozdro LUZ

P.s.
Moim zdaniem lepsza i tak jest 2150 ;]
Autor Odp.
[DEH]-=HammeR=- Boze, czy jak gra ma inny klimat to jest gorsza !? Bo ja niewiem. Moze to nie te ruskie \"jataniu nie umiem plywac\", moze to nie ta klimatyczna muzyka LC albo UCS, ale to wciaz Earth. I to naprawde dobry. Fabula jest naprawde ciekawa (moze nie tak jak LS ale na pewno lepsze od TMP) i nie moge sie doczekac dodatku. Lista Earthow (ktory lepszy) juz byla i nie chce mi sie powtarzac tego...
winny boże ile już takich tematów i gadek było... Hammer powiedział dokładnie to co ja mam na myśli więc nie ma sensu powtarzać... jestem ciekawy ile razy jeszcze będzie odgrzewany ten \'problem\' (jakby innych nie bylo...)
Dawids Popieram przedmówców.
Zresztą i tak 2140 jest najlepszy :]
_widel PIEPRZYĆ WSZYSTKIE ERFY !!! FRONTLINE ATTACK WYMIATA :)))
marx_red Zobaczcie na winkpedii hasło XXII century - ktos jednak o earthu pamięta!
winny
Quote by marx
Zobaczcie na winkpedii hasło XXII century - ktos jednak o earthu pamięta!



hmmm ciekawe, bo jakoś \"Niestety nie znaleziono stron pasujących do podanych kryteriów wyszukiwania.\"
[DEH]-=HammeR=- Nom na wIKipedi nic nie znalazlo :P Moze jest jakas wINkipedia o ktorej nic nie wiemy :P
Paluch jak to nie ma?
http://en.wikipedia.org/wiki/XXII_century
[God]_SetH_ [quote=[DEH]^HammeR]Nom na wIKipedi nic nie znalazlo :P Moze jest jakas wINkipedia o ktorej nic nie wiemy :P
Bo trzeba bylo na angielskiej wersji po prostu szukac, a nie polskiej. Ludzie! Pomyslec troche...
Matoxiz No ładnie :) Nawet bym nie pomyślał, że o Earthach będzie można poczytać na wikipedii ;)