MN w TMP ([GoD]_AnubiS)

No ja nie wiem jak to jest, ale kiedy dużo ludzi grało na MN to ja nie miałem możliwości grania po sieci a gdy mam wreszcie normalny dostęp do neta i mogę grać to graczy jak na lekarstwo. Gdzie jest DEH, nWn ??? No chyba że wy wszyscy w 2160 gracie?
Jakby co to zaczynają sie ferie więc będe praktycznie cały czas grał. Chodz teraz też jestem prawie codziennie na MN. Licze że nie będe jedynym Polakiem.
Autor Odp.
winny Wszyscy co mieli możliwości to przeżucili się na 2160, i polacy i inni gracze. Cóż teraz to sobie zbytnio nie pograsz bo tam ludzi już praktycznie nie ma. Przeżuć się na 2160 lub okupuj MN i szczyć się mianem jedynego polaka grajacego w TMP w sieci :D :P

btw. spóźniłeś się z tym netem o jakieś... kilka lat :D
btw.2 wNw już nie ma :D heheheh
[DEH]-=HammeR=- Od nas (rzadko bo rzadko ale jednak ;) gra Medivh. I patrzac na ranking to Runco tez chyba sporo gra :P
[God]_SetH_ Bzdura! Jeszcze duzo ludzi gra w TMP, nigdy nie ma problemu, zeby znalesc kogos do grania.
winny ja bym 10 tych samych gości siedzących codziennie nie nazwał \"dużo ludzi\" :P
[GoD]_AnubiS
Quote by |efc|_winny_
Wszyscy co mieli możliwości to przeżucili się na 2160, i polacy i inni gracze. Cóż teraz to sobie zbytnio nie pograsz bo tam ludzi już praktycznie nie ma. Przeżuć się na 2160 lub okupuj MN i szczyć się mianem jedynego polaka grajacego w TMP w sieci :D :P

btw. spóźniłeś się z tym netem o jakieś... kilka lat :D
btw.2 wNw już nie ma :D heheheh

No wiesz jednak wolę być tym \"jedynym\".
Chociaż tyle osób w innych tematach wypowiadało się, że woli 2150 od 2160. Pewnie teraz na siłe grają w gorszą grę tylko dla tego że jest nowsza? No jak uważasz może więcej osób gra w 2160 ale skoro to forum \"wyznawców\" różnych odsłon cuda RP to myślę, że mimo wszystko zaglądają tu ludzie którzy tak jak ja nie grają w 2160.
A i tak nie zmienie tego że będe grywał wieczorami w TMP.

P.S.Zawsze mi się myliło czy to jest nWn czy wNw jednak teraz to bez znaczenia. (GoD forever)
winny [quote=[god]_anubis]
Quote by |efc|_winny_
Wszyscy co mieli możliwości to przeżucili się na 2160, i polacy i inni gracze. Cóż teraz to sobie zbytnio nie pograsz bo tam ludzi już praktycznie nie ma. Przeżuć się na 2160 lub okupuj MN i szczyć się mianem jedynego polaka grajacego w TMP w sieci :D :P

btw. spóźniłeś się z tym netem o jakieś... kilka lat :D
btw.2 wNw już nie ma :D heheheh

No wiesz jednak wolę być tym \"jedynym\".
Chociaż tyle osób w innych tematach wypowiadało się, że woli 2150 od 2160. Pewnie teraz na siłe grają w gorszą grę tylko dla tego że jest nowsza? No jak uważasz może więcej osób gra w 2160 ale skoro to forum \"wyznawców\" różnych odsłon cuda RP to myślę, że mimo wszystko zaglądają tu ludzie którzy tak jak ja nie grają w 2160.
A i tak nie zmienie tego że będe grywał wieczorami w TMP.

P.S.Zawsze mi się myliło czy to jest nWn czy wNw jednak teraz to bez znaczenia. (GoD forever)

E2160 nie jest gorszą grą od 2150... pieprzą tak tylko Ci którzy nie umieja grać w 2160 (wieeele razy z tym się spotkałem na EN). a tak btw. to żadna gra nie jest wieczna, Erf ma kontynuacje no i rzeczą normalną jest że kto tylko może bedzie grał w nowszą grę, TMP ma juz swoje lata, jest świetną grą ale do sieci to już raczej się nie nadaje. Nie nadaje bo mało ludzi i mało frajdy daje, wiele więcej frajdy w sieci mam z gry w 2160.
[DEH]-=HammeR=- Earth jest wieczny... Ale to przechodzi na kolejne kontynuacje ;P Jakby nie wyszedl 2160 to TMP bylby wieczny :P
[ADS]bellyall Porównwyaliśmy skampanie 2160 i 2150 zdaje się i w tej materii E2150 zdaje się wygrywać...
Na EN w 2160 nawet ja trochę grałem i powiem, że dopiero tam gra rozwija skrzydła.
200 Lemingów z wyrzutnimi rakiet... :)
[GoD]_AnubiS Zgodzę się z tobą Winny. To oczywiste że ludzie grają zazwyczj w nowsze wersje gier jednak mi chodziło o to, że skoro ktoś twierdzi, że TMP jest lepszy to czemu w niego nie gra? No chyba, że nie trawi EathNetowego stylu gry i zachwyca się kampanią.
winny Anubis, właśnie dlatego nie gra bo wyszła nowa częsć, bo w nowej części wszystkiego jest więcej, ciekawiej i lepiej, bo większość ludzi przerzuciła się na nową grę i tam grają...

Jeśli już to TMP nie jest lepsze od E2160 ani pod względem kampani, ani pod względem gry w sieci. Jak już ktoś porównuje 2150 z 2160 to chodzi o kampanie w Escape from the blue planet bo ta faktycznie jest lepsza od 2160, ale co do gry w sieci to 2160 roxxxx!