Koniec płaczu - czas na czyny (ldath)

Niniejszym ogłaszam że porządki na WECu zostały skończone. Mogę już zająć się bierzącymi sprawami - forum itp.

Gdy skończą się matury (Mato i Marx_red mają), po ładnych 3 latach zastoju zmienimy wreszcie wygląd strony.

Pozdrawiam
Autor Odp.
winny ja też mam! :D
_widel forum_answers::getQuoteData ME1 : DB Error: unknown error - ładne mi porządki :)))

Marzyło by mi sie forum przynajmniej takie jak na Topware (ten standard), żeby mozna było dodawać awatary... i oczywiscie osobne rozdziały dla każdej gry oraz mojego ulubionego FA !!! Tylko zeby było czarne tło tak, jak teraz !!!

...a ja mam seszym tajm !!
Paluch czytaj chlopcze, czytaj; szczegolnie wypowiedzi Ldatha :)
[ADS]bellyall Miło, że WEC żyje ;)

Czy mnie się zdaje, czy widzę 22 niezalogowanych gosci?
Takiego ruchy jeszcze nie było ;).
[God]_SetH_ Nawiazujac do wypowiedzi _widel\'a (_widla?), mi podoba sie forum takie jakie jest, bez zadnych baziewnych avatarow i innych pierdol. ?Jedyne co by sie przydalo to jakas segregacja tematow, albo przynajmniej filtry i mozliwosc edycji cytowanego posta.
ldath test
ldath
Quote by _widel
forum_answers::getQuoteData ME1 : DB Error: unknown error - ładne mi porządki :)))

Marzyło by mi sie forum przynajmniej takie jak na Topware (ten standard), żeby mozna było dodawać awatary... i oczywiscie osobne rozdziały dla każdej gry oraz mojego ulubionego FA !!! Tylko zeby było czarne tło tak, jak teraz !!!

...a ja mam seszym tajm !!

Dzieki za zgłoszenie błędu, już skorygowano.
ldath Forum zostało przeniesione do 3 wersji systemu i dla tego miejscami są błędy. Nic na to nie poradze, używając anegdoty \'nie mam oczu z tyłu głowy\', liczę więc na was.

To forum zachowa prostotę, choć uaktualnienia ułatwiające życie się pojawią. Wiele osób czeka już na nie ładne pare lat, to miesiąc czy pare jeszcze przeżyjecie ;p. Jeśli zgłośiłyby się jakieś osoby mające ochotę dołączyć do projektu Thunderwolf/Lightninigwolf to zapraszam. Napewno przyspieszyło by to prace nad WEC\'em. Jeśli będzie chciał ktoś wspomóc rozwój tego forum to również zapraszam.

Kontak emailowy ze mną jest. Wec jest wreszcie na finalnej wersji rozwojowej więc niewiele już się będzie zmieniało w samej strukturze programistycznej. Czas jaki by chętni zainwestowali nie byłby więc stracony.

Pozdrawiam