Serwer EARTHNET problemy (rdab-[POL]ERDE)

nie moge sie dolaczyc do gry <TMP>
i inni nie moga sie do mojej zalorzonej dolaczyc
gralem kiedyc 2lata temu i nie mialem problemow wiec wiem ze trzeba miec odpowiednia wersje / mam 2.2 nawet kuzyn mial wiec to nie wina zlej wersji / na czacie w grze muwili cos o firewall i routerze / o co chodzi / mam radiowke 512
Autor Odp.
[God]_SetH_ I wlasnie w tej radiowce najpewniej lezy problem. Jeszcze nie slyszalem, zaby komus z radiowka udalo sie grac na EarthNet w TMP.
Jedyne co mozesz zrobic (a bynajmniej narazie tylko to mi do glowy przychodzi) to pogadac z adminem i modlic sie, zeby laskawie zechcial odblokowac Ci stosowne porty.
Moze ktos zan jakis inny sposob, ale nie ja.
ja też mam problem nie moge się dołączyć do żadnej gry ani ktoś do mojej
internet mam zwykły jak karzdy inny
ktoś mi mówił żę mam przełączone porty pomóżcie prosze!!!!
Paluch nastepny... kup sobie slownik ortograficzny.
[USP]Thor sami panowie widzicie, zadawanie pytań na tym forum nie rozwiązuje problemów bo ta banda zadufanych w sobie japacyków (tak palczasty celowo tak napisałem sam kup sobie słownik) nikomu nie pomoże...

rdab-[POL]ERDE w przypadku radiówki wiele nie zdziałasz ale możesz zaczepić swojego dostawce (najczęściej gościa z którym podpisywałeś umowę itp) w sprawie przekierowania portów, na chwile obecną nie wiem jakie to porty ale łatwo można ten fakt sprawdzić nawet w google

Co do tej wypowiedzi:
\"ja też mam problem nie moge się dołączyć do żadnej gry ani ktoś do mojej
internet mam zwykły jak karzdy inny
ktoś mi mówił żę mam przełączone porty pomóżcie prosze!!!!\"
Trochę tu mało szczegółów, przydała by się informacja czy jesteś np w sieci czy sam masz tego neta, może Ci tylko patcha brakuje no ale zakładając że jesteś w sieci to wtedy musisz skontaktować się z administratorem (najczęściej gościu u którego jest serwer lub ten co Cię kiedyś odwiedził z zapytaniem czy chcesz mieć neta) i pogadać o niczym innym jak o przekierowaniu portów Moon Project-a
Medivh Napisałeś ten post by po raz kolejny pojechać po forumowiczach,
czy żeby pomóc koledze ??

Nie napisałeś nic, czego w tym, temacie już nie ma...
I o patchu jest i o portach, brakuje tylko ich listy...

Trzeba tylko najpierw czytać, a potem pytać jak sie ma jeszcze wątpliwości...
Niestety większość ludzi nie potrafi zachować się na forum, dlatego inni ich nie lubią...

17771 17171 47624 2300-2400, 6073 17000-18000 TCP i UDP z czego pierwsze 3 żeby zakladac, reszta żeby dołączać.

Na przyszłość:
Skorzystajcie z wyszukiwarki zanim zadacie pytanie, na które już odpowiadano (dość podstawowa zasada na forach).
Paluch Problem byl juz poruszany kilka razy. Nie trzeba powtarzac.

Thorze drogi, widac, ze ci nikt jeszcze pistoletu do glowy nie przylozyl.
Sa pewne granice. Nie przekraczaj ich, bo moze zabolec... mentalnie, rzecz jasna.
[USP]Thor nie no przepraszam panie palczasty, wylał pan na mnie kubeł zimnej wody wraz z napisaniem tego postu, doprawdy doznałem olśnienia, spokorniałem, przestraszyłem się jak nigdy i chyba jestem zmuszony błagać o usunięcie mojego konta z bazy co bym się więcej nie naraził...
w sumie czuję się jakbym walczył z wiatrakami z tym że wiatraki to chociaż pożyteczne były...

a co do twojej wypowiedzi medivh, dla mnie pieprzenie o tym żeby ktoś sie skontaktował z adminem jest równoznaczne z odp***ol się i szukaj pomocy gdzie indziej, zakładam sieci osiedlowe i wiem że z reguły coś takiego jak admin nie istnieje, a jeśli istnieje to adminem można go przezywać dla przekory...

a to że ludzie nie używają opcji wyszukaj to mnie nie irytuje dla mnie mogą zakładać po dziesięc tematów odnoszących się do tego samego problemu,

i jeszcze jedno, nie pisałem żeby Wam (choć raz napisze z dużej litery) dopiec w jakiś sposób, chorowałem i miałem chwilę miłosierdzia ogólnego a że kiedyś i ja miałem spore problemy z moon netem to wiem jak to jest gdy ciągle trzeba wygrywać z advancem...
Paluch nie jedz zupy widelcem
Medivh Przecież też napisaleś, żeby sie skontaktował z adminem/dostawcą netu... cokolwiek to znaczy...
Tylko ten kontakt nie ma sensu jak nie zna portów... bo mało kto łaskawie przekieruje wszystkie, chyba ze drogo...

No mogą zakładać 10 tematów... jak ktoś szuka pierwszy raz odpowiedzi to mu to nie przeszkadza...
Jak ktoś odpowiada, to za pierwszym razem udzieli tej odpowiedzi,
a potem wskazówke i linka, albo powie, ze reszte można znaleźć... bo po raz wtóry nie będzie mu sie chcialo...
Tak zrobiłeś... niby pomoc, ale \"znajdź sobie w google\".
I potem jak ktoś respektujacy zasady skorzysta z wyszukiwarki, to dostanie 10 pustych tematów, a nie 1 treściwy...
I będzie dalej potrzebował pomocy, albo mu dłużej szukanie zejdzie... syf robi syf...

Ja też miałem problemy z MN, po raz pierwszy zagrałem na MN jakieś 2 lata od pierwszego wejścia... jak na niemieckim InsE znalazlem info o portach... i zrobiłem tutaj PL...
A tak to grałem z Luzem, Thrallem i paroma innymi na LANie... czasami 3v1... albo w WarCrafta III, bo BN chodził normalnie...
marx_red Nie ma to jak modem 56K - żadnych problemów z portami.