Trzeci zlot Earthowców ... hmm ... Co o tym sądzicie ;p??? (wrzuc_na_luz_)

Czy ktoś z was zastanawiał się już nad 3 zlotem Earthowców???
Czy warto sie po raz trzeci spotkać???
Odbyły się już dwa zloty i wszyscy uczestnicy miło je wspominają. Szczególnie ten ostatni
z małymi bonusami ;p. Jeżeli są jacyś zwolennicy zlotu to mogli by się wypowiedzieć. Ja osobiscie
nie miałem możliwości pojechać na zlot a bardzo chciałem z pewnych przyczyn ale co nie
oznacza że nie pomagałem w organizacji ;p. Teraz wiadomo że koszulki zlotowe jak by miały byc robione
to zostalo by to polecone profesjonalnej firmie ale mniejsza z tym. Teamt ten powstał po to aby
dowiedziec sie kto co myslicie o 3 edycji zlotu i czy warto jest go robic. Dla tych co nie wiedza
jak wyglądały ostatnie zloty mogą poczytać sobie relacje z pierwszego i drugiego, jak i również
na forum w starszych tematach.

Pozdro LUZ

p.s.
http://wec.insideearth.pl/index.php?oid=143 - oto link do działu z relacjami zlotu.
Autor Odp.
_widel Koszulki powiadasz??? A jakie logo i kolor by to był? Może by mi kto wysłał bo na zloty to raczej nie mam czasu... zarobiony jestem :)))
wrzuc_na_luz_ Napisze tak. Prosiłbym o konkretne odpowiedzi który były by związane z tematem bo takie odpowiedzi sa tu mile widziane, Jak bys poczytał forum i poszukał w starszych tematach o koszulkach napewno zobaczył bys jakie sa wzory i jak wyglądają.

POZDRO LUZ

p.s.
Niechciałbyć nie miły ale zanim napiszesz coś w temacie zastanów sie czy jest to zwiazane z tematem. A wzorów jeszcze niema bo wszystko jest do dogadania narazie temat ten powstAł aby ustali kto jest za a kto przeciw zlotowi. Pozdro
_widel OK, wrzuc na luz :)))
Ale koszulek z logo FA to chyba nie bedzie... ;P
winny no jak sama nazwa mówi to 3-ci zlot Earthowców


ja jestem za, chociaż mnie i tak nie będzie :P
wrzuc_na_luz_ Jak skoro założyłem ten temat jestem za i obecny na nim jeżeli dojdzie do skutku to będę.

Pozdro LUZ

p.s.
Mam nadzieje że stali klubowicze zlotu będą na nim obecni.
Napewno wieksząść osób wie o kogo chodzi. O tych co byli na poprzednich edycjach.
Paluch Hmm... Ja pozwole sie wypowiedziec troche w imieniu wszystkich uczestnikow zlotu :P
Nawet pojade troche chamsko :p

Nas g... obchodzi czy wy jestescie za, czy przeciw. My i tak sie spotkamy :) Pozegnanie brzmialo \"Do zobaczenia za rok\". Jesli chcecie dolaczyc do naszej grupy \'czynnych\' earthowcow, to zaprszamy, nie ma potrzeby o tym debatowac.
aaa i jest jeden warunek :P nowi uczestnicy musza postawic Bolsa 0,7 :P A Winny jest mi dodatkowo dwa debowe winny :P
Ale zauwazylismy juz tendencje, ze nowi raczej na zlocie sie nie pojawiaja. Rozmawiaja, deklaruja sie, ale jak przyjdzie co do czego to ich nie ma :P
Poza tym do wakacji jeszcze troche zostalo, wiec apeluje o wstrzemiezliwosc :) Panowie, spokojnie, jeszcze mamy czas.. ;]
[DEH]-=HammeR=- Ja będe ! Ja bede ! Tylko srednią 5.0 zrobie :P (czyli jednak nie bede... :P)
Matoxiz Poza powyższymi 100% trafnymi słowami Palucha pragnę dodać:

O II zlocie była już mowa sporo czasu przed nim... Jakie było zainteresowanie ? Żadne ? No tak... dopiero część na ostatnią chwilę się obudziła i deklarowała swój przyjazd (i tak nie przyjechali)... Prosiliśmy kilka razy: WPISUJCIE SIĘ NA LISTĘ CHĘTNYCH - ułatwi nam to organizację... Reakcja ? BRAK ! Po co mamy się więc denerwować z organizacją skoro przyjadą tylko te same osoby co były poprzednio ?
wrzuc_na_luz_ No nareszcie paluh sie odezwal :D Gdzies ty sie podziewał?? to forum bez twoich bluzgów straciło swoją wielką dusze ;p, W temacie pytałem sie co do zlotu ponieważ jakiś czas temu gadałem z rosicem i nie był pewien czy się odbedzie. Ale skoro napisaliście że sie spotkamy to sie spotkamy w to nie wątpie. A jesli chodzi o to czemu nie byłem to miałem noge złamaną i nie mogłem a medivh to może potwierdzić ale co nie znaczy że nie pomagałem

Mniejsza z tym skoro uważacie że zlot ma sie odbyc to napiszcie na wstepie pare wiadomości organizacyjnych. Czy robimy koszulki czy jakies plakaty w koncu to trzecia edycja naszego zlotu :D POZDRO LUZ
Paluch Ja tam z tego powodu wcale sie nie martwie... Jest stala ekipa, sa tworcy gry, niemalze rodzinna atmosfera :P
Co do organizacji to faktycznie niezle jaja byly, ale co tam... wazne, ze bylo fajnie :P Jestem ciekaw tylko czy Medivh finalnie wyszedl na zero. :P

UPDATE!! :)

wrzuc na luz - prosze mi tu nie implikowac bluzgania :P to, ze czasem komus walne lekka zjebke na oczyszczenie umyslu wcale nie znaczy, ze bluzgam :P ja po prostu pilnuje porzadku. Nie jest moja winą, ze widzac posty kogos, kto robi 20 bledow w dwoch zdaniach, chce na niego zwymiotowac - to odruch bezwarunkowy :P