Dzien kobiet na WECu (_widel)

HEJ! CZY KTOKOLWIEK WIE CZY KIEDYKOLWIEK BYŁA TU NA FORUM JAKAKOLWIEK OSOBA PŁCI PIĘKNEJ??? (tak pytam bo ciekawy jestem :)))
Autor Odp.
Paluch nie wiem czy jest jakas kobieta na wecu, ale tobie moge z czystym sumieniem powiedziec Wszystkiego najlepszego :)
_widel nie zdziwie sie wcale Paluch gdybys to tylko do mnie dzis powiedział... buhahaha :)))
[God]_SetH_ Tak oto mamy kolejny bezsensowny temat...
Paluch sens jest, tylko bardzo intymnie ukryty :P
[God]_SetH_ Raczej zakopany kilkaset metrow po ziemia, zalany zbrojonym betonem i pilnowany przez oddzial zolnierzy.
_widel życie nie sprowadza sie tylko do grania w erfy... o kobietach też raz trzeba pomysleć !!! :* :* :*
[God]_SetH_ !\"pomyslec o kobietach\"=\"zasmiecac forum\"
_widel chłopaki... ale z was pedały !!! :)))
[God]_SetH_ O ile sie nie myle, to tylko twoja ksywka jest zenskim imieniem... (nie tlumacz sie, ze to poprzestawiane litery z \"devil\", z \"v\" zmienimnym na \"w\")
Ale tak serio, to temat o kobietach byl juz kiedys, mozna bylo to tam napisac... A poza tym jak dajesz tytol tematu \"DZIEŃ KOBIET NA WECU!!!\", to wypadalo by zlozyc jakies zyczenia, a nie pytac sie, czy sa tu jakies kobiety. Naprawde, uwazam, ze nowy temat nie byl konieczny...
Paluch oczywiscie ze nie byl konieczny, dopisalem sie do niego tylko dlatego, ze kobieta poszla zrobic herbate i mialem chwile. :-)
A ty seth ewidentnie masz za duzo czasu :) Zajalbys sie jakims ciekawszym zajeciem ;-)