Temat Testowy (ldath)

Test 123
Autor Odp.
ldath Odpowiedź Testowa
[God]_SetH_ Odpowiedź Bekowa.
winny to ja też :P
Paluch nie bede gorszy :p
Smoke 2150 siema wszystkim , widze ze nareszcie WEC ruszył i cos sie dzieje , zagladalem na strone od czasu do czasu ale był ten sam news chyba przez rok LOL i na forum tez cisza , no mam nadzieje ze teraz wszystko bedzie jak trzeba pelna aktualizacja itd. aha i niedziala NEoproject z opisem misji a przydal by sie jeszcze ^^ POZDRO DLA WSZYSTKICH ERF maniakow !! lol ^^
Paluch nie wiem gdzie jest neohelp... swoja droga znalazlem wiele rzeczy na wecu, ktore nie sa podlinkowane, po prostu leza gotowe podstrony, opracowania itd... Miedzy innymi teraz znalazlem poradnik dla grajacych na MN... Ale jest w nim sporo bledow, wiec i tak napisze swoj.
Musze przejrzec strone dokladnie, moze cos z tych starych materialow mozna opublikowac.
SHADOW Witam testuje też :P
krzysztof yoyooyoyooy ziomals!

Fajnie że coś się dzieje:)
SHADOW Coś sie dzieje ale powiem wam ze to juz nie to samo co było na starym forum topwaru albo na poczatku WEC\'a :/ ehhhh
[God]_SetH_ Normalnie jak ci tetrycy z \"Muppet\'s Show\". \"To juz nie to samo... ble ble ble ble...\", \"Moje zeby zostaly w Los Angeles\" itd.
Kto powiedzial, ze ma byc tak samo? Moze to ja zle zrozumialem, ale wypowiedz \"przedpisowcy\" wydawala mi sie nacechowana mocno negatywnie...
Owszem, forum sie zmienilo, przezylo (ze wskazaniem na PRZEZYLO) kryzys, ale chyba powoli sie odbudowywuje, razem z calym WEC\'em i mam nadzieje, ze bedzie tylko lepiej.
Tutaj mala prozba: Nie ciagnijmy dalej tego tetryckiego tematu. OK?

PS. Kto oglada Muppety? W sumie to ogladal, bo teraz chyba nigdzie nie leca...