Od wieków przygotowywane zmiany (ldath)

Witam,

Jak pewnie pozostałe przy WEC\'u niedobidki wiedzą, obecnie Paluch przejął panowanie nad WEC\'em. Jesteśmy wam wdzięczni że mimo wszytko jeszcze odwiedzacie tą zamarłą w bezruchu stronę.

Nastąpiły pewne zmiany.
- po pierwsze żenię się, co samo z siebie jest bardzo dużym dla mnie wydarzeniem. Przestaje być kawalerem 07-07-2007.
- po drugie przestałem być pracownikiem a stałem się w pełni panem swego losu i prowadzę firmę.

Ostatnia zmiana powoduje że w końcu po 4 latach będę miał czas na rozwijanie również swojego własnego zaplecza.
W ramach też współpracy z moim byłym już pracodawcą czasem będę mógł użyć oprogramowania, które przez ostatnie lata tworzyłem - w ramach obustronnych umów. Co powinno rozruszać tą stronę.
Autor Odp.
Paluch Obecnie Seth pracuje nad nowym layoutem, wiec zajmuje sie WECem razem z nim.

Ostatnio uaktualnilem dzial download, wrzucilem patche dla e2160, Operation X, patch 2.2 dla TMP/LS.
W przygotowaniu jest przewodnik dla poczatkujacych na MoonNet. Winny obiecal recenzje Two Worlds.
Moze uda sie nam na zlocie przeprowadzic wywiad z Mirkiem i wyciagnac od niego informacje, ktorych nigdzie indziej nie znajdziemy. Ponadto po zlocie pojawi sie relacja z jego przebiegu.

Gratulacje zamążpójścia :P yyy to nie ta opcja; gratuluje ożenku :P

Oczekuje na update forum. Pozdrawiam.

A jakbys zdarzył na zlot 20 lipca, to bysmy mogli obgadac WECowska sprawe na zywo ;-)
[God]_SetH_ Przede wszystkim gratuluję i życzę szczęścia na nowej drodze życia Ldathowi.
Przechodząc jednak do konkretów:
Jak wspomniał Paluch pracuję nad nowym layoutem, ogólne szkice i koncepty zostały już zakończone. Teraz trwa intensywne doedukowywanie mojej osoby na potrzeby nowej szaty graficznej. Koncepcja jest, jak by to ująć, bardzo... hmmmm... futurystyczna. Myślę, że jeszcze nie widzieliście czegoś takiego.
winny współczuję Ldath, jak mogłeś dać się złapać w te sidła? a może wpadłeś...? :P
Rosic HELLO po latach :D

Szkoda, ze nie bylo mnie na zlocie, biorac pod uwage, ze bylem wtedy w Polsce, ale zlot R5KP byl dla mnie niestety wazniejszy - no i byla to impreza ustalona duzo wczesniej i 3 dniowa.

W kazdym razie gratulacje Ldatha - ja strace wolnosc 8.09.07 :)

Paluch ministrem na wecu... no tego to nawet barany za moim oknem sie nie spodziwaly. No ale - mam nadzieje, ze strona jeszcze ozyje. Fajnie by bylo, bo tyle godzin ile poswiecilem sweo czasu na jej powstawanie... ehhh... to i tak cud, ze jeszcze istnieje :D

Na razie koncze, aloha, papa :D
Paluch ale mi bezczelnie przysrał :p

Co ty mi tu imputujesz? :p
Rosic Nie no - nic a nic :D A barany za oknem to naprawdę się pasą :D
KLapovchy Jak o zmianach to proponuje pokasować niektóre tematy. hehe
Paluch
Quote by rosic
Nie no - nic a nic :D A barany za oknem to naprawdę się pasą :D


No ja mam nadzieje, bo sie obraze i nie zrobiena strone nic :P

Co tam u Ciebie slychac? Co u Twojej narzeczonej? (oswiadczyny byly? :D)
Rosic Czytanie ze zrozumieniem Paluszku... krabowy :D

ślub 08.09.07, czyli za ... 4 tygodnie :D oświadczyny były prawie rok temu.

A co u nas ogólnie, hmm no wyjazd pozwolił nam zamieszkać razem w fajnym domku w bardzo spokojnym miasteczku na północy Anglii. Nie musimy się już martwić o kasę i żyć od 1wszego do 1wszego, no i kupiłem sobie moją wymarzoną furkę :P
Paluch czyli jak bede chcial pozyczyc pieniadze to moge do ciebie napisac? :P