Wywiad z Mirkiem Dymkiem (Paluch)

Bede przeprowadzal wywiad z Mirkiem Dymkiem. Jakie pytania chcielibyście mu zadac?

Propozycje prosze wpisywac do 19.07
Autor Odp.
Jaka bedzie fabula nastepnej czesci xD
Paluch takie rzeczy ustala się jak gra jest juz gotowa.
KLapovchy Hej! jestem nowy więc witam wszystkich forumowiczów!

Wracając do topicu:
1. czy fabyła gry będzie bezpośrednio związana z tą z E2160? ? ? ( chodzi mi o ten tajemniczy statek.)
2.ile powstanie jeszcze Earthów :P
3. czy mają zamiar zrobić grę która będzie otwarciem nowej sagi, na silniku Eartha i podobnych zasadach tylko fabuła inna??
4. jakimi jednostkami będziemy mieli zaszyt dowodzić w 2170? ? ? ( czy będą statki )
5 czy będą jakieś dodatki do 2160 i 2170 na zasadnie LS i TMP

Podro :P : P:P :P
Paluch Witamyna forum! ;)

Szkoda ze tylko tyle osob sie wpisalo, ale i tak dziekuje.

Odpowiedzi pojawią sie za kilka dni. Pozdrawiam
KLapovchy IMHO to może pora zmienić nieco forum hehe... może zacznie się coś dziać...
Szczegolnie dobrze byloby usunac ten problem z ksywka ;p
KLapovchy Nio właśnie też nie mam mojej ksywki...
ja jestem KLapovchy.
Paluch 1. Fabula earth 2170 bedzie zwiazana z poprzednikiem, o ile w ogole powstanie. W najlepszym wypadku nastąpi to w 2011 (no chyba, ze cos sie zmieni, ale nie liczylbym na to)
2. Tego nikt nie wie, dopóki bedzie sie sprzedawal prawdopodobnie ;-) Swoja droga tworcy przy 2160 mieli niezly dylemat, bo gra miala sie nazywac EARTH, a Ziemię rozpieprzyli w poprzedniej częsci ;-)
3. Obecnie wyszedl RPG \"Two worlds\" i juz planowana jest nastepna czesc, dopiero po niej moze bedze Earth. A teraz RP zaczyna pracowac nad... nie zgadniecie... my tez nie zgadlismy... Nad Szachami! Bedzie zabawnie ;-)
4. Earth 2170 jest hipotetyczną opcją, ktora ma blizej nieokreslone szanse zrealizowania. Rozmowa o jednostkach jakie w niej beda jest jak gdybanie jaka pogoda będzie na wielkanoc.
5. Dodatkow nie bedzie, bo jest to nieoplacalne. Kiedys bylo, ale czasy sie zmienily.

Zlot byl fenomenalny, napisze relacje jak sie wyspie, chociaz krotka bedzie, bo 90% rozmow, ktore prowadzilismy nie nadaje sie do publiki ;-)
KLapovchy Kurde zawiodłem się, muszę przyznać że miałem niezłego smaczka na nowego Eartha ( lub Marsa)

Teraz to nie ma nawet o czym plotkować ani nie można snuć żadnych domysłów.

Możemy ( jako strona Fanów EARTHÓW) napisać czego byśmy się spodziewali po następnej części, i wysłać to do RP.

co wy na to? ? ?
Omg mam przez to rozumiec, ze dali sobie filmik na koncu Earth 2160, na ktorym jakis dziwny obiekt wylatywal z portalu, poczym nastepna gra bedzie miala akcje 10 lat pozniej ? Spoko to ja proponuje wogole nie robic kampani bo to bzdura kompletna...