Problem z ostatnią misją LC w TMP (Ubu)

Misja nosi nazwę rewanż i nie mogę jej przejść ;/
Ledwo co zacznę, a UCS naparza we mnie z powietrza jakimiś zielonymi plazmami prosto w budynki tego SunLight i porażka. Jak się obronić przed tym?
Autor Odp.
chenoch jakos nie bardzo pamietam ta misje, wiec za bardzo Ci nie pomoge, ale zawsze mozesz cheatow uzyc ;P
Ubu No mogę ;P, ale w sage Earth gram poraz pierwszy od niedawna i nie chciałbym od razu ją przechodzić na kodach :). jeśli coś mnie się nie pomyliło to misja jak wspomniałem nazywa się właśnie \"Rewanż\". W każdym razie jest to ostatnia misja LC, gdzie dochodzi do decydującego starcia z UCS. Jeśli jakiś element SunLight zostanie zniszczony to misja kończy się porażką.
Paluch neohelp gdzies wyparowal, a ostatnio, czyli od 3 miesiecy nie mam glowy by sie tym zajac... grrr. Ale w koncu sie za to wezme, na pewno :)
Ubu Wręcz przeciwnie, właśnie znalazłem ten dział :D. Sorki, ale jestem pierwszy raz na tej stronie, a nazwa \"Neo Help\" nie bardzo się kojarzy ;]. Sorki więc także za zaśmiecanie forum, pozdrawiam :)
KLapovchy Hehe Paluch ktoś Neo Help zrobił błąd pierwszaka hehe, zobacz sobie na misje LC Kamczatka, i powiedz od kiedy to pamiry mają działa 108 mm ? ? ? mi wydawało się że jakoś tak hasały sobie z 105 mm. hehe

PS: nie zrozum tego źle
Paluch ales ty pedantyczny... literowka po prostu. A NEO help ma tyle lat, ze nawet nie ma sensu poprawiac, tym bardziej, ze to nie moje dzielo. Ta pomylka w zadnym wypadku nie zmienia merytorycznej tresci... szkoda czasu ;-)