Granie nie tylko w Earthy....... (KLapovchy)

Może ktoś z forumowiczy gra na czymś (lub też uczy się ) na jakimś instrumencię? ?
Autor Odp.
Paluch ja zawsze chcialem na czyms grac, ale nigdy nie bylo okazji, zeby sie nauczyc :D

a ty na czym grasz?
KLapovchy Ja narazie się uczę na gitarce, do muzycznej tylko na teorie mnie przyjeli więc trochę lipnie. NO i w nowy sprzęt muszę kasę włożyć bo ten jest ach szkoda gadać.

A jak chcesz grać to pamiętaj nigdy nie jest za późno.
znam kolesi co zajebiscie grają a uczyli się w wieku 26 lat.
Hendrix znowu uczył się sam na gitarze za 5 Dolców
Paluch malo tego, ja mam wrazenie, ze mam predyspozycje... Mnie w ogole dzwieki od zawsze kreca znacznie bardziej niz obrazy...

Zawsze marzylem o tym zeby spiewac, ale falszuje koszmarnie :P

moze przynajmniej w ten sposob sie zrealizuje muzycznie...

najbardziej mnie ciagnie do perkusji... a poza tym to na czym jeszcze mozna zaczynac? :)
KLapovchy O perkusja...... powiem w prost o : oprócz zabójczego wyczucia rytmu , to nie łudź się ale strasznie cięzko się uczy. Ale jak czujesz do tego mięte to jak najbardziej. Przecież to o to chodzi żeby granie sprawiało satysfakcje. Mnie zawsze ciągło do gitary i tak mi zostało do dziś. a Zaczynać to możasz dosłownie na wszystkim, od wyboru do koloru.
Tu nie ma ograniczeń, tylko to co Ci się podoba
Paluch tylko musze miec na czym i musze miec kogos, kto mnie nauczy... :D
KLapovchy Mnie dziś w muzycznej pochwalono za dobry słuch, a miałem cały czas obawy że mam gumowe ucho hehe
Paluch sam sluch nie jest taki wazny... wazne jest jak mozg z niego potafi korzystac...

ja mam znakomity wzrok i dysleksje wzrokowa... jakosc samego narządu to nie wszystko :)
KLapovchy Tak nawiasem to gdzie mieszkasz? ? ?


Ogólnie żeby poczuć co to naprawdę dobra muzyka to trzeba coś zagrać i poczuć to
Paluch bytom :D
KLapovchy Hmm.... tak się ino pytam bo szukam ludzi do grania, blues Rock, Coś w stylu Dżemu