Witam (SHADOW)

Mam prośbo pytanie :D jak moge zdobyć pudełka od gier earth\'a i tym podobnych :D

Ponieważ miałem małą wojne z moją rodzicielką która pozbyłą sie podczas mojej nieobecności wszystkich powtarzam wszystkich moich pódełek .

A poniewarz mam fioła na punkcie tego typu zbieractwa staram sie odtworzyć mój zbiór

:D
Autor Odp.
krzysztof Dość dziwne pytanie... Albo musisz kupić nową grę, albo znaleźć jakąś na Allegro.
Straciłeś tylko pudełka czy także płyty?
[God]_SetH_ Będzie ciężko. Ja od kilku lat poluje na pudełkowe wersje Earthów. Bez powodzenia z resztą.
SHADOW całe szczęście tylko pudełka gdyby nie tylko to teraz siedział bym za morderstwo :P

najbardziej mi jest zal pudełka po earth 2140 tego juz raczej nigdy nie odzyskam :/

ale nadal mam wiare ze moze kiedys coś sie znajdzie moze ktoś bedzie chciał sie pozbyć takiego towaru :D
Paluch obawiam sie, ze moglbym nie wybaczyc takiej akcji :p
SHADOW no uwierz mi ze mało brakowało :P do dziś sie nie odzywam a było to przed czerwcem :D
Paluch nie no ja bym tego nie wybaczyl... :D wszystko mozna, ale nie zbrodnie na earthy :D

zemsciles sie jakos? D:
KLapovchy Ja kiedyś miałem z deczka podobną akcję, ale o tyi o moim życiu to książkę napiszę, taką na 1000 stron...

Przyjmij wyrazy współczucia i ubolewania, nie tylko ty masz \"rodzicielkę\" która działa wbrew twoim przekonaniom
SHADOW obmyślam :D niecny plan ale ciężko mi to idzie bo ja jestem na wyspach a Rodzicielka w Polsce :/ ale sprawiedliwość kiedyś zatriumfuje :D wszystkie avony przyjaciółki itp. \"smieci\" znajdą sie na tej samej drodze co mojej Ś.P opakowania ;(
Paluch zawsze mozesz posolic kawe, umyc jej sztoteczka wc czy inne stare numery...

a o co poszlo, ze doszlo do tak drastycznych czynow? ;-)
krzysztof Pewnie o coś większego, że aż musiał wyemigrować, hheheheh