The Moon Project - Płynność Problem (Viruz)

Witam na samym początku chciałbym się ze wszystkimi przywitać.
Mam Problem z płynnością TMP chociaż moja karta lajtowo powinna pociągnąć tak starą gierkę.Polega to na tym że podczas gry są chwilowe przycięcia tak regularnie już sam nie wiem co jest grane instalowałem nowe sterowniki puźniej zaś stare i directa z płyty z grą.Odziwo EARTH 2160 działa płynnie a TMP jakoś nie.
Moja konfiguracja: GeForce 7300GS , Procek 2.1 Dual core , 1gb ram więc sądzę że powinna chodzić płynnie.Liczę na jaką kolwiek pomoc :(( bo bardzo zależy mi na powrocie do TMP bo juz dawno w nią nie grałem ;(
Autor Odp.
KLapovchy Procesor do dupy ( Engine TMP nie jest napisane pod ten rodzaj procesorów )
Viruz I nie da sie nic z tym zrobić ? właśnie skończyłem formata wszystkich dysków ale jak nie da sie nic zrobić :(( ... to mam pograne
KLapovchy to że masz najnoweszego kompa, że chodzi ci na nim WC, czy też jakieś inne wymysły nie oznacza że pójdzie ci TMP. stare gry mają taką specyfikę - są vintagowe i potrzebują vintagowego sprzętu żeby zachulać!
Viruz Nie wiedziałem o tym thx za info. to nie pozostaje nic innego jak uśmiechnąć sie do starego kompa :( kapa mam ochotę wywalić tego złoma.
KLapovchy Chodzi głównie o to że kiedyś nikt nie przypuszaczał że będzie taki wymysł jak procek wielordzeniowy i nikt nie pisał gier pod ten typ procesorów. Do nich należy przyszłość ale stare gry raczej nie pójdą, chyba że jest coś takiego , jakiś program który będzie symulował działanie takiego procesora jednordzieniowego .
Paluch a sprobuj zmienic fpx max na 50fps...
Paluch i w taskmgr (alt+ctrl+del) ustaw themoonproject.exe na jeden procesor...
KLapovchy a jednak coś się da. Przyznam się że nie wiedziałem że można rozdzielić te procesory.
Viruz W sumie racja kto mógł przypuszczać że kiedyś wyjdą takie procki.Na starym kompie śmigał TMP ale oczywiście głupiemu bracikowi zachciało sie tych wszystkich nowych gierek i stary komp poszedł do lamusa.Ze zwykłym earthem 2150,Lost Soulsem i wogole tym silnikiem graficznym dzieje sie to samo.Postaram sie pokombinować bo bardzo mi zależy kiedyś godzinami siedziałem przy tej gierce teraz może nie mam już aż na to tak czasu ale warto sobie przypomnieć jak to kiedyś było.
Pozdrawiam & Thx może jeszcze da sie coś zrobić...
Paluch hmm jakos mnie to nie zaskakuje, procki dwurdzeniowe juz sa od bardzo dawna. Rzeczywiscie na poczatku mi gry lagowaly, ale wystarczylo przerzucic je na jeden rdzen albo zainstalowac AMD dual-core optimizer.

W sumie dziwi mnie, ze wam nie hula, bo na MN siedzi wiele ludzi z dobrymi kompami i nikt nie narzeka.