MOD E2160 NEP V0.8 (Ltemplar)

Witam dwano mnie tu nie było .Chcialbym tu stworzyć temat poświecony NEP-owi(dla tych co nie są poinformowani NEP to mod do E2160 mający na celu przeniesienie E2150 i E2140 do silnika 2160 +/- pare zmian wniesionych przez autorów modu.)

-Narazie przy NEP-ie pracują obecnie dwie osoby: Ltemplar oraz Templar(ci co są na zlotach wiedzą o kim mowa)reszta teamu jakoś tak sie rozeszła(jak ktoś ma kontakt z Medivhem to nich zobczy czy jeszcze \"żyje\" bo mam ochote sam go udusić...za jego \"obecność\" w projekcie.)

-Szerszą wypowiedz znajdziecie (z powodu nie możności zamieszczania tu scrrenów ) na insideearth.pl w temacie Moding Earth 2160. (tu podaje link , niestety trezba być zalogowanym by zobaczyć scrreny http://www.insideearth.de/showthread.php?t=14488&page=25
)

LTemplar.
Autor Odp.
Smoke 2150 templar o-o ty grasz w enemy territory ?
Paluch Wyslij mi fotki na maila, to je wrzucimy tutaj...

Z Medivhem tak to juz jest... ale pewnie w wakacje sie odezwie i zrobi w tydzien to nad czym wy sie rok meczyliscie i znowu was ulula ;P
No chyba, ze jest w ciagu alkoholowo-narkotykowym :P

Jak z nim ostatnio rozmawialem, to mowil, ze sie bierze do pracy, bo skonczyl sie doedukowywac z zakresie programowania obiektowego... No ale co zrobic... student ;P

Robcie to co mozecie robic bez niego, a on jak sie pojawi to zrobi :P