muzyka z WW3 i FA (Lord Yves)

Jakim programem można skonwertować pliki z muzyką z tych gier do normalnego formatu?
Autor Odp.
Paluch w dziale download/muzyka mozesz sciagnac wersje mp3.
Lord Yves Wiem, ale tam jest tylko kilka plików, a ja chciałbym zrobić sobie soundtracka. A moze ktoś posiada te pliki w wersji mp3 lub innej?
Paluch a tym probowales? http://wec.insideearth.de/downloads/etceteras/programs/gap_v132.zip
[God]_SetH_ Muzykę z WW3 można słuchać w zwykłem Media Playerze po wcześniejszym rozpakowaniu z pliku Music.wd za pomocą np. WDmodifier.exe (w downloadzie na WEC\'u). Niestety nie udało mi się jej przekonwertować na *.mp3 za pomocą SoundForge\'a, być może uda się jakimś innym programem. W każdym razie słuchać się da.
Rosic mp2 na mp3 można przerobić np. EasyCDDA converterem. A co do muzyki z frontline, to nie pamiętam :D
[God]_SetH_ Z konwersją *.mp2 to akurat nie ma problemu. Problemem jest format w którym zapisana jest muzyka z WW3, jest to jakiś dziwny twór, coś pomiędzy *.mp2 a *.ogg.
Lord Yves Problem juz rozwiązany. Wystarczyło tylko zmienić rozszerzenie plików na standardowe.