Kiedy Earth 2170? (marx_red)

Pytanie jak w temacie.
Autor Odp.
Smoke 2150 Wywiad z Mirkiem Dymkiem zawiera nowe informacje na temat Eartha 2170 :

http://www.insideearth.net/index.php?id=16900&pageid=article_pl&langid=8

\"wydawca Eartha 2160, złożył oświadczenie, z którego wynika, że Earth 2170 nie będzie dostępny przed rokiem 2010.\" :< Troche poczekamy :x
marx_red Ja i tak z góry założyłem że bedzie najwcześniej w 2011. I to chyba był dobry pomysł. Co tam. Najwazniejsze żeby wogóle był.
bisqp Ciekawe czy będzie jeszcze jakaś kontynuacja Earth\'a 2160? Jak do E2150 był TMP i LS.
[God]_SetH_ Swojego czasu RP przebąkiwali coś o dodatku, ale najwyraźniej porzucono ten pomysł.
Paluch nie będzie.
pilot teraz 2160 ma nowa bete gra sie zupelnie inaczej niz predzej wiec mozesz na upartego traktowac to jako dodatek
Matoxiz NEP jeżeli wyjdzie to ma szanse stać się oficjalnym dodatkiem...
Ltemplar Witam i życze wszytkim wszytkiego najlepszego w nowym roku.

NEP wyjdzie jeżeli kolega Medivh wkońcu raczy się do niego przyłożyć i nie tylko mentalnie , ale i fizycznie(np. stanie się wkońcu dostępny na gg / mailu lub choć raczy na sms odpowiadać).Pozatym NEP nie bedzie dodatkiem , a modem zupełnie zmieniającym Eartha 2160(zbliży go bardziej do porzedników porawiając różne błendy i niedociągniecia).Ale to wszystko ma szanse zaistnieć tylko wtedy jezeli wpomniany pan wkońcu raczy się wziąść do roboty i nie bedzie robił wiecznie uników.

Ps. tak na marginesie mam prośbę do wszytkich zlotowiczów by wkońcu jakoś wplynąć na meda w tej materi..

Ltemplar.
Paluch na media? co masz na mysli? :D

wzajemnie, wszystkiego najlepszego w nowym roku! ;)

O kontakt do medivha templary walcza od 2-3 lat, wiec nie radze liczyc na to, ze NEP kiedykolwiek ujrzy swiatlo dzienne.
Byl opieprz, byly obietnice, a jak jest kazdy widzi.
krzysztof Tak szczerze LTemplar to szybciej będzie jeśli Ty napiszesz te skrypty:P
Screeny bardzo mi się podobały i z niecierpliwością czekam na działającą wersję. Ale znając życie...