Operation betax version 7 (Dozey)

z tego moda ( w tytule) jestem zadowolony ( min. Katyusza,Rasputin,Tarantula,Storm) lecz niestety jest kilka problemów:
-choćbym nie wiem co zrobił w moon customizie jak się uruchamia gra to tapeta w tle (interfejs czy co) wygląda dziwnie palemki w kilku klatkach i jakieś niewiadomo co które wygląda jak jakiś jeden wielki a piece of ?*$# za przeproszenie jak to zmienić??
-kolejnym problemem jest to że nie można edytować pojazdów ani tworzyć nowych.Jeżeli ktoś chciałby mi pomóc to niech szybko odpowie na tym forum lub wyśle mi message przez gg:8556393 (a jeżeli nie wypali to program do tworzenia plików msh:skrót meshes bardzo bym prosił)
-no i najgorsze nie mogę grać przez sieć chociaż mam patcha 2.2 operation betax7 ale trzeba przekierowywać porty czy co jak to się robi ( ja też chciałbym pokazać co robi Lost Souls z ludźmi po wielu latach gry)
z góry dzięki i pzdr dal wszystkich co maniaczą w LS TMP i EFTBP.


P.S Program do tworzenia pojazdów i obiektów jest mi niezmiernie potrzebny jeżeli chcecie zobaczyć coś na miarę eartha 2160 tyle że z pojazdami z roku 2150.z góry dzięks.
-
Autor Odp.
[God]_SetH_ Nie istnieje taki program. O ile się nie mylę twórcy robili wszystkie obiekty w 3ds max, ale potrzeby jest odpowiedni plug-in do eksportowania obiektów do odpowiedniego formatu.
Dozey CZyli żę mam robić to w 3Ds maxie?? a gdze mogę pobrać full version?? bo mam demo ale demo to tylko do pokazania możliwości programu.
[God]_SetH_ Możesz ściągnąć trial ze strony producenta (bodajże Autodesk), albo kupić w sklepie.
Paluch przejrzyj manuala od routera, tam jest napewno
a jak nie to w internecie znajdz
nikt Ci nie powie jak krok po kroku to zrobic, bo w kazdym routerze robi sie inaczej.
Dozey
Quote by tomek
Możesz ściągnąć trial ze strony producenta (bodajże Autodesk), albo kupić w sklepie.

No jasne kupić program który kosztuje 18 000 zł to naprawedę mały wydatek.
[God]_SetH_ 3.999 USD to jeszcze nie 18000 PLN, aż tak słabo złoty nie stoi. he he he. A Ty myślałeś, że profesjonalne programy graficzne, nad stworzeniem których pracują setki ludzi rosną na drzewach?