POMOCY !!!!! (Farciarz23)

mam 3 pytania.
1. Czy w potyczce morzna przejąć technologię ???
2. Jeśli tak to w jaki sposób bo przejąłem budynek i nie marzadnych nowych technologi ,a przeciwnik miał technologie.
3. I jak zawrzeć sojusz ??????????
Autor Odp.
Paluch nie no to juz jest terroryzm
jak mozna tak jebac ortami? az nieczytelnie...
[God]_SetH_ Nie przypuszczałem, że kiedykolwiek się z czymś takim zgodzę, ale tym razem po prostu muszę, lol.

Ad1) Nie można przejmować technologii.
Ad2) jw.
Ad3) Nie da się zawrzeć sojuszu z AI w standardowych trybach gry. Są specjalne mody które to umożliwiają (np SuperStorm).

Btw, ten tekst o terroryzmie rozwalił mnie dokumentnie.
Dozey mozna przez ż a nie rz
Obecnie pracuję nad kampanią obcych dla LS ale jak starczy mi czasu to popracuję nad budynkiem o nazwie Centrum przechwytujące.Będzie to wyglądało jak centrum naukowe danej rasy połączone z utylizatorem.Po wybudowaniu takiego budynku wystarczy wjechać pojazdem innej nacji (o ile przechwyciłeś) i masz i podwozie i broń w liście wynalazków(chociaż nie licz że to pojawi się w najbliższym czasie,muszę skontaktować się Reality Pump by uzyskać niezbędne informacje w przeciwnym razie budynek ten będzie tak samo bezużyteczny co głaz na mapie)Drugą sprawą jest to że ja jeszcze nie zacząłem w ogóle pracy nad tym(pomimo marzeń o takim budynku)Mam jednak nadzieję że za 1 lub 2 lata będę mógł pochwalić się takim budynkiem.
Farciarz23 A gdzie można pobrać SuperStorm ?????????
Dozey http://wec.insideearth.de/downloads/etceteras/superstorm
Farciarz23 chodzi mi o earth 2160

a za błędy sorki XD
Dozey to mów E2160 a nie pusto.