Mody (wrzuc_na_luz_)

Autor Odp.
wrzuc_na_luz_ sory ze nie napisałem tematu ale przez przypadek nacisnołem enter ale luz z tym. niewiecie czy mozna zrobic moda dla jednostek aby mial zachowanie aby atakowal dane jednostki lub budynki??
Z tego co pamietam to chyba jest takie cos jezeli jest to prosze nie wkurwiac sie,
w tym temacie mozecie pisac swoje pomysly na mody moze je ktos wykorzysta. LUZ
zyzol hai:) ZiemiaKI no to ja sobie pozwole wykorzystac ten post do innych celow...
do pzremyslen nad tym co widze, a raczej czego nie widze na WECu i na Insideearthcie... sie zrobilo tak pusto, jakby qrcze wszyscy sie wyniesli testowac E2160, na pewno tak musi byc ...
i kolejna luzna mysl, dlaczego tworcy gierkow nie lubia tych fanow gier co dostepu do sieci nie majom?? patche? dodatki? mody?
ide po piwo lubie ZYWCA tancowanego a TY drogi maniaku RTSa???
Smoke 2150 Można zrobić moda do kampani EARTHA takiego że transporter gdy bedzie przyjeżdzał na teren misji to nie bedzie brał po 5000cr tylko po 999999999999cr bo mnie to wkurwia.Ostatnio jak se grałem w kampanie ED EARTH 2150 EFTBP to musiałem przewież do bazy z misji 150000cr i cholera czekałem pół godziny.STRATA CZASU. :)))))))))))))))
Medivh Kończąc misję zazwyczaj automatycznie odsyłasz do bazy wszystkie pozostałe surowce...
Znaczy same sie przesyłają (natychmiastowo) , jak naciśniesz "Koniec Misji" i zaakceptujesz...
Jak zabezpieczysz sektor (doszczętnie wybijesz wroga) i zostawisz przynajmniej 1 kompletny zestaw do wydobycia
to nawet dostaniesz reszte niewydobytych surowców (EFTBP - centrum transportu)

Funkcja transportowca służy raczej transportowi między mapami w nagłej potrzebie w czasie gry
i ograniczenie słuzy temu, zeby nie było za łatwo...
Zeby za szybko nagle nie mieć full kasy na nowo rozpoczętej misji...
rdab-[POL]ERDE Jak by mi się chciało to może bym znalazł miejsce gdzie jest 5000 i zmienił je na 50000 ale mi się niechce. Brak mi motywacji. Kompa mam denego i E6 nie ruszy. Nawet Pol2 może niechcieć ruszyć.

Pozdrowienia z POZNANIA
peteair23 Witam!
pierwszy raz jestem na forum i mam pytanie. Ściśgnąłem mody do moon projecta ale nie wiem jak je uruchomic. Skopiowałem je tam gdzie trzeba ale nie wiem jak działają. Proszę o pomoc
Smoke 2150 Wszystkie mody wklejasz do folderu WDFiles >> C:/ProgramFiles/Earth2150/WDFiles
;p
peteair23 Serdecznie dziękuję za pomoc.