Zmiany (ldath)

Prace w toku są awarje prosze o info jak zwykle :)).
Autor Odp.
ldath Dzięki za telefon w sprawie forum :)), nie zapamiętałem niestety czyj bo troche zajęty byłem w tym momencie ;). Co prawie nie wszystko jeszcze działa ale Przynajmniej da się dyskutować.

Mato mi zaczął pomagać w zmianach na stronie, odwala męczący kawałek roboty. To i będą niezłe jaja w najbliższych tygodniach.

Znikanie i pojawianie się fragmentów strony. Awarje w kodzie PHP od takie fajne urozmaicenia ;p.

Pozdrawiam
Smoke 2150 mam pytanie : dlaczego mi niedziała Project Neo Help co wchodze to wyskakuje mi napis :ERROR
The requested URL could not be retrieved
ldath Apache był wyłączony ehhh ... . Dzięki za info coś tam się dzieje na drugim serwerze pewnie sam mi się nie podniusł po którymś z kolei padzie zasilania. Niestety koło firmy gdzie stoi serwer jest obecnie gigantyczny plac budowy i takie jaja się zdarzają.
ldath Sporo spóźnionych poprawek wlazło w forum. BBCode powinno wreszcie po kilku miesiącach istnienia tej pluskwy zacząć działać normalnie. Znalazłem czas po prostu by rozgryźć tą obcą dla mnie klasę.
Smoke 2150 Ok Neo Help już działa ;)
[God]_SetH_ Mam nadzieje, ze zmiany nie dotkna tylko forum. Dobrze, ze chociaz nowy news zostal wbity, bo to tak troche glupio, jak przez okolo 4 miesiace caly czas ten sam jeden byl.
marx_red W sumie masz rację. ludzie co kiedyś stworzyli tę stronę teraz nie mają czasu. myslę że czas dac nowego redaktora - tzn takiego co ma dużo czasu (gimnazjaliści maja go dużo). A co do tego starego newsa to może bym sam spróbował walnąć jakiegoś nowego (w końcu kody dostępu do weca mam)
ldath Spokojnie :)) Mato zrobił sporo teraz muszę to co mi przygotował powrzucać. Na chwilę obecną skorygowałem E2160. Zostało jeszcze kilka działów i pare duperelek.

Potem powstanie admin dla redaktorów wzorowany na Gildiowym Plonie co zapewne ucieszy Rosica wiedzącego o co chodzi. Ja nie mam czasu się zajmować tą stroną jak to określił marx_red, więc muszę wam porobić w końcu narzędzia, byście to wy się nią zajeli. Zresztą marx_red robi szaleńcze postępy w Photoshopie co powinno dobrze wróżyć.
ldath Panzer Claws -- też skorygowany.
ldath Panzer Claws 2 - done