Good to be back ;) ()

No wiec DEH powraca na MN ;p Jako ze jestesmy w lekkiej rozsypce poszukujemy ludzi ;p osoba nie musi czesto grac (juz dawno nie ma tej zasady ze ilestam w tygodniu itp), wystarczy ze od czasu do czasu odwiedzi MN i bedzie sie staral byc na klanowkach (jak bedzie wiecej osob to trzeba bedzie zaczac organizowac takowe ;p). Narazie nasz sklad to: ja, NEO i Philips ;) No i ogolnie pozdrowienia bo dawno tu nie wchodzilem ale widze ze cos jednak sie dzieje ;D

Edit: Curwa... tu HammeR jak cos ale jakis pieprzony error wyskakuje jak chce se ksywe wpisac ;/
Autor Odp.
Paluch Kilka dni temu pytalem NEO czy gra, to mi powiedzial, ze ma ogame i nie gra. Zreszta wielokrotnie go namawialem do powrotu.

Hammer... kiedy 1v1?

Jesli NEO mnie pokona, pomysle nad czlonkostwem - jesli nie, to znaczy ze deh to noobclan ;-)
[God]_SetH_ I tak sa noobclan\'em i nic tego nie zmieni, he he...
Smoke 2150 siemka ! Czy mogłbym wstąpić do DEH ?? tylko nigdy nie grałem na MN bo miałem lipny internet Teraz mam neo 1mb to chyba powinno nie być problemów ?! A jestem chetny do gry ! ^^
Paluch he he he, to po co chcesz wstapic do klanu skoro nie umiesz grac? :D

Ja bym nie psul sobie renomy klanu slabymi graczami... ;-)

Seth - z tego co mi wiadomo, to NEO z palcem w dupie na pędzącym jeżu pokonywal caly wasz klan samotnie ;D

Tak sobie myslalem, zeby zorganizowac polski turniej 1v1.... ;-) Mcniac faworytem ;-)
tu NEO :)

Widze, że Seth\'a życie nadal niczego nie nauczyło ^^ To kolejny powód by wrócić do gry :D
Paluch seth, kiedy 1v1?
Smoke 2150 UMiem grać ! W moon project juz chyba z dwa lata gram Moglibyscie chociaz mnie sprawdzic ! ;/
[God]_SetH_ Gralem z nim 2 razy w zyciu i oba dostal. Tylko to bylo z 4 lata temu.
Oj Paluch Paluch jesli ja w pol roku moglem sie kiedys nauczyc wymiatac to czemu nie Smoke 2150 ? ;p 1v1 zawsze i chetnie ;p I NEO wroci tylko czekal az mi porty odblokuje admin co na szczescie sie stalo :D Btw moglby ktos naprawic ten *$#% ? Nie moge se ksywy ustawic ;/ Jak widac NEO tez hehe
Paluch wymiatac? zobaczymy co potrafisz... Jesli w ogole wejdziesz na MN, bo rzadko cie tam widuje...

Jezeli koles bedzie duzo cwiczyl z kims dobrym, to w miesiac zrobisz z niego dobrego gracza. Ale najpierw niech bedzie dobrym graczem, wtedy mozna myslec o klanie.

Forum to dzialka Ldatha, obiecal ze podczas podrózy poślubnej zrobi forum. Trzymam go za slowo.