Sztab operacyjny czyli rozruszajmy tą stronę! (KLapovchy)

Dobra, jako iż wyraziłem chęć do pomocy przy projekcie odnowy stronki, wartało by się za coś zabrać... hmm tylko za co?

Powiem tak: Na razie było by dobrze dopaść Rosica i z nim uzgodnić szczegóły, tylko o nim to chyba legendy pozostały.

A więc jakieś pomysły propozycje, deklaracje?
Autor Odp.
[God]_SetH_ Rosic to już nie ma nic z tą strona wspólnego. Możecie spokojnie go pominąć przy przebudowie weca.
Paluch Teraz szefem na wecu jestem ja, mam pelne prawa do administrowania stroną.

Klapovchy - potrzebuje jakies materiały o Two Worlds, E2160... bo wszystko co jest jeszcze pochodzi z czasow, kiedy 2160 byl w wersji alpha. Mozesz zrobic screeny e2160, napisac jak przejsc kampanie, moze jakas recenzje (chociaz to w przypadku eartha nie ma juz wiekszego sensu).
Najlepszy bylby opis przejscia kampani, ale wiem - czasochlonne i przydaloby sie miec dwa kompy obok siebie.
KLapovchy A jeszcze co do forum to może warto zastanowić się na gotowym pomyśle?
http://www.phorum.pl/create/?gclid=CLXo7JC2uZACFQSIMAodEmwyHA
Ot na przykład to co wyżej. Można by było zrobić coś w tym stylu .
Paluch lol, chyba ci sie strony pomylily :)

takie gowno chcesz na wecu?
marx_red Ja w 2003 roku zgłaszałem chęć pomocy przy grafice. Wtedy był realizowany projekt wec3 (chyba do dziś). Nadsyłałem Ldathowi troche grafik ale obecnie to powiedział że grafiką to się dopiero zajmą jak skończy pisać kod i co roku powtarzał że niedługo będzie ale nie było a lata mijały. Jakbyście zgłosili zapotrzebowanie na jakiś konkretny element graficzny to mógłbym podesłać swoje propozycje.
Paluch a wizji calego layoutu nie masz? ;-) Po prostu od 5 lat jest to samo, ilez mozna... ;)
marx_red To pytanie do mnie chy do Palucha? Miewałem wizje całości:) Ldath być może je gdzieś zgromadził. Jedna widzieliście na zlocie.

A tak przy okazji to bedzie kiedyś E2170 czy nie? Może wy coś się bardziej orientujecie. Bo jak nie to nowy interfrace nie ma już takiego sensu.

Rosic już w ogóle tu nie zagląda? Znaczy wiem że on już w innym kraju żyje ale mógłby raz na miesiąc zajrzeć na forum.
krzysztof Według mnie to forum nie jest takie złe:) Przynajmniej wyróżniamy się czymś, a nie tak jak na wszystkich stronach jest forum PHPBB. I wogóle całe Insideearth jest w tej konwencji - aż się rzygać chce. Jeżeli będziecie brali pod uwagę zmianę forum to radzę zostawić to co jest niż przechodzić na PHPBB.
Proponuję najpierw popracować nad layoutem strony. Tylko ja się do tego nie nadaję, bo nie mam zdolności do rysowania...
Paluch Jakiekolwiek inne forum niz robione przez uzytkownikow odpada! I nigdy nie bedzie tutaj phpbb...

Kur... na zlocie? Ile lat temu? :P
nie pamietam...

2170 bedzie, ale nie prędko. Po co wam Rosic?
Paluch marx, moglbys mi cos podeslac?