Za szybka gra (pilotb2)

Siema, mam pewien problem dotyczący gry.
Nie wiem dlaczego gra Ground Control 2 chodzi mi w tempie 4 razy szybszym niż powinna bo komputer mam świetny:
procesor-2.3GHZ
ram.2.0MB
karta graficzna-256MB
No to wszystko co powinienem chyba napisać. Prosze pomużcie z góry dzięki
Autor Odp.
Paluch lol koles...
Nie odrozniasz MB od GB, podajesz rozmiar pamieci karty graficznej, jakby to mialo jakies znaczenie. Nie potrafisz napisac trzech zdan bez ortografa, a funkcji przecinka chyba w ogole nie znasz. Poza tym co my mamy do Ground Control 2? To nie jest gra zwiazana z tym serwisem.
KLapovchy
Quote by pilotb2
Siema, mam pewien problem dotyczący gry.
Nie wiem dlaczego gra Ground Control 2 chodzi mi w tempie 4 razy szybszym niż powinna bo komputer mam świetny:
procesor-2.3GHZ
ram.2.0MB
karta graficzna-256MB
No to wszystko co powinienem chyba napisać. Prosze pomużcie z góry dzięki



HAHAHAHA Kompa mam świetnego HEHEHHEHEHE

No i co z tego? Jak nicpoń za nim zasiada to cóż na to poradzić.
pilotb2 Paluch napisałeś swoją wypowiedz jakbyś był miał 40 lat i w dodatku byś był nauczycielem polskiego (a może tak jest)
pilotb2 Klapovchy a ty co sie śmiejesz, z mojego komputera??!! Pewnie sam lepszego nie masz!
KLapovchy Komputer to nie wszystko.

Mój komp:

Intel Pentium Prescot 3.06 GHz ( obecnie mam 3.7 ale mogę dać więcej. )
1 Gb pamięci ram 533 Hz
Radeon x800 GT 256 mb ( też wykręcam z niej trochę więcej )
Karta muzyczna by Fender ( producet gitar , studyjna karta do nagrań. )
Paluch no to ja tutaj mam najlepszy komp :P

nie trzeba polonistyki konczyc, zeby miec cos w glowie... ;]
[God]_SetH_ A mówią, że to samochód jest przedłużeniem krótkiego penisa. Ogólnie jakiś taki perwersyjny ten temat, albo to raczej ze mną jest coś nie tak... Starość nie radość.

PS. Długo, długo, myślałem, że Paluch jest starszy ode mnie i to przynajmniej z 5 lat.
Paluch hahahahahaha nie Ty jeden Seth, nie Ty jeden! ;P

A kiedy odkryles prawde? ;-)
[God]_SetH_ Zależy którą prawdę... Jeśli chodzi o Twój wiek, to chyba (o ile dobrze pamiętam) jak pierwszy raz przez gg rozmawialiśmy sam się przyznałeś, albo gdzieś tu na forum kilka dni wcześniej, nie pamiętam dokładnie... Jak już pisałem, starość nie radość.
Paluch Wiesz jak ja sie ostatnio staro czuje? Tak sie zastanawiam gdzie te wszystkie lata są...
Czas mi za szybko leci i mam nieodparte wrazenie ze nie spedzam ten czas nie tak jakbym chcial. Chandra zimowa i sytuacja emocjonalna jednym slowem.

Ostanio napisalem, nie odpoweidziales. Pakujesz cos? :D