Problem z filmami w Earth 2150 (daredevil11)

Witam. Mam problem z odtwarzaniem filmów. U mojego kolegi(który ma pirata) też nie działają. Co jest? Pobrałem Indeo i dalej nie chulają.Zainstalowałem patha... Dalej nic...Komputery mamy całkiem dobre i nie wiem... Proszę o wyjaśnienia.
Autor Odp.
[God]_SetH_ To zależy, którego Eartha masz i jaką jego wersję, czy i jakie masz kodeki oraz którego WMP.

PS. Przekaż koledze ode mnie (kulturalnie), żeby kupił sobie Earth Universe (Zbiorcze wydanie wszystkich części) które kosztuje obecnie kolo 25 zeta (to śmieszna suma jak za 5 gier).
daredevil11 Mam Eartha 2150 The Moon Project wersja 1.3(pobrałem tego patha) i jakie trzeba kodeki?
[God]_SetH_ Jakiekolwiek kodeki do odtwarzania filmów, np K-Lite. Możliwe też, że masz tzw. \"wersję antypiracką\" TMP, która jest pozbawiona filmików. Istnieje tez opcją, że wybrałeś wersje instalacji minimalną, lub normalną, wtedy potrzeba płyty w cd z grą w napędzie do odtwarzania filmików.
daredevil11 Mam normalną wersję, gra została zainstalowana na maksymalną, a trzeba filmy, żeby przechodzić misję.
krzysztof W Eartha grałem ostatnio kilka lat temu, ale z tego co pamiętam to były jakieś problemy na procesorach wielordzeniowych...

PS. SetH to zawsze musisz się czepiać. Ziom po prostu lansuje się na nielagalach, a Ty mu wypominasz illegal **#?!
[God]_SetH_ Nie jemu, tylko koledze. lol

Pierwsze słyszę, żeby filmy były potrzebne do przechodzenia misji; tym bardziej, że można je chyba wyłączyć z poziomu menu opcji w grze. Jeśli gra tylko nie odtwarza filmów, a nie wykrzacza się, to olej filmiki i tak są badziewne i jest ich strasznie mało. Pomyśle jeszcze, jak można to rozwiązać; może coś uda się wymłócić. Sprawdź jeszcze tylko, czy da się je odtworzyć z poziomu Windowsa, są w katalogu videos w głównym katalogu gry, zapisane z rozszerzeniem *.wd1, ale powinno dać się je odtworzyć za pomocą dowolnego playera video. A i jeszcze jedno, jakiego masz Windowsa?
daredevil11 Dziękuję Seth, fimii poszły po zainstalowaniu kodeków K-Lite. Mam Windows XP i Procesor Intel Pentium 4 3.0 Ghr
[God]_SetH_ Cieszę się, że mogłem pomóc.