Stosunek graczy z WEC'a do konsol (marx_red)

Chc? wiedzie? jaki jest wasz stosunek do tych niecnych platworm sprz?towych. Wi?c sp
Autor Odp.
wrzuc_na_luz_ Według mnie ja bym chcial miec oprocz kompa chociaz konsole, poniewaz sa gry jak przyjdzie kumpel aby sobie tez pogral a nie patrzyl jak sie w strategie a co najwazniejsze to mozna sie pozbyc siostry mowisz idz sobie pograc na plejaku i odrazu komp wolny a co za tym idzie internet a co za tym idze WEC i EArth.Jakies takie gierki proste na psx typu nedzny rayman, teken czy jakies fpp-y, no i jak jest sie wygonionym od kompa i nic ssie niechce to sie na pleyaku gra mozna sie totalnie wyluzowac bo nietrzeba mysle i wydaje mi sie ze ziomek ktory wynalazl plejaka to musial miec klopoty z dostepem do kompa jak ja. NIESTETY siła wyższa. co jak co ja tam lubie sie wyluzowac przy pleyu.
a co do kompa to bedzie mial u mnie zawsze pierszenstwo a ze wszystkich gier pierszenstwo
bedziemial earth 21xx oczywiscie a ze stron to stronka mojego klanu a potem wec(ale moja to wtedy gdy bedzie news jak niema to wec :)))))))))
Matoxiz Zależy jak na to patrzeć :) Mam w zasadzie podobny stosunek do konsol... Jeśli chodzi o zapalonych graczy to konsola w dużym stopniu spełnia swoje założenie ! Oczywiście przez pewien czas. Jak wiadomo wszystko się starzeje, a w przypadku konsol jest problem w ich ulepszaniu. PC ma duży + bo nie trzeba zmieniać za każdym razem całego kompa, tylko wymieniać poszczególne jego części. Oczywiście na najnowszy sprzęt do kompa cholerna większość nie może sobie pozwolić :( Według mnie kupno konsoli jest totalną stratą pieniędzy !!! Jeśli brać pod uwagę możliwości poszczególnych "platform" to konsola jest tylko do grania (ewentualnie muzyka, filmy) a możliwości i zastosowań PC nie sposób opisać :)
marx_red U mnie w każdym razie nie ma problemu z współdzieleniem komputera bo w domu mam 2 :)
[God]_SetH_ Panowie, panie i drogie dzieci,
Mi w głowie teraz jedna myśl świeci,
i jeśli jeszcze o tym nie wiecie,
konsola największym *[email protected]*'em na świecie.
Każdy wie o tym, czy duży czy mały,
wszak się konsole, już postarzały,
Nawet konsola na graczy użytek,
stanowi dzisiaj jedynie przeżytek.
Jeśli nie zgadzasz się z tą myślą szczerą
i myślisz że cwaną jesteś cholerą,
Spróbuj cwaniaku na tej konsoli,
w EARTH'a se pograć, próbuj do woli.
Bo ta konsola jest ograniczona,
Jak zespół Downa, choroba wrodzona,
i nie ma na to dziś żadnej rady,
tak jak i brak jest rady na owady.
A więc jeżeli grasz na konsoli,
schowaj się w piwnicy i pykaj do woli,
lecz nie rób problemów kompowym graczom,
co wokół nich, producenci gier skaczą.
Gry na konsole wychodzą często,
chwalą się tym konsolowcy gęsto,
lecz nikt nie przyzna z ich zacnego grona,
że KAŻDA z tych gier na PC jest stworzona!
Konsola dla mnie to już przeżytek
i tylko śmieciarka zrobi z niej użytek.

"Poemat o konsoli" autorstwa ThoR'a w ciągu 5 minut i impulsu "weny" twórczej.

Nic dodać, nic ujać, he he he...
Jako zatwardziały ANTYkonsolowiec, moze podaruje sobie wygłaszanie żeczy o których i tak kazdy inteligetny człowiek wie. a wierszyk pisał ThoR, tak na bieząco....
winny Walić konsolowca w pysk z gumowca! :P

P.S. Ich bin auch ANTYkonsolowiec
-ONE-
Quote by |efc|_winny_
Walić konsolowca w pysk z gumowca! :P

P.S. Ich bin auch ANTYkonsolowiec
Jak czytam takie hasła to przypominają mi się święte wojny posiadaczy Atari i Commodore ;]
Wtedy takich wierszyków się wiele pojawiało , np. w starym dobrym Sicret Service . Pamięta ktoś jeszcze te piękne czasy ? ;]
marx_red Fajny tekst. Ja tych wojen nie pamiętam bo jestem chyba za młody - 17 lat.

Je suis ANTYKONSOLOWIEC.
krzysztof Konsole nigdy nieprzebiją Pieca, bo gdyby nie było PC to niebyłoby konsol. Plusem konsol jest to że są tańsze, bo niemusisz robić ubgradu sprzętu jak np do E2160, ale z drugiej strony oferują gorszą grafikę. Na konsole niema właściwie dobrych gier, jakiś Teken, głupie platformówki które po kilku chwilach sie nudzą.
Warto zwrócić uwagę, że konsole coraz bardziej upodabniają się do PC. Do PS2 można kupić klawiaturę, mysz, monitor, da się surfować po internecie, nagrywać płyty (chyba na Xbox) i jest Linux. Konsolowe firmy poprostu przerobią konsole na PC'ty, tylko że tylko oni będą mogli decydować jakie wydawać na nie programy i gry.
winny Ja pamiętam te wojny... To były czasy... Miałem kiedyś Amigę 500, 1MB Ram i 12,5 MHz procek motorola jakiś tam - wymiatałem :D Mam do tej pory stare Sicret Service'y i Top Secret'y. Miło wspominam stare dzieje :P (żeby nie było że ze mnie jakiś dzidek jest - mam 17 lat :P)
marx_red Jak już gadacie o antycznych platformach sprzętowych to może mi odpowiecie na moje 2 pytanka?
1. Czy Amiga to produkt Commodore?
2. Czy Amigi to całkiem już wymarły czy może się ktoś jeszcze tym zajmuje? Produkują jeszcze jakieś części - mimo bankructwa?