Stosunek graczy z WEC'a do konsol (marx_red)

Chc? wiedzie? jaki jest wasz stosunek do tych niecnych platworm sprz?towych. Wi?c sp
Autor Odp.
[God]_SetH_ Konsol jestem od zawsze zacietym wrogiem. Moze jestem uprzedzony juz z gory, ale trodno, zawsze wkurzali mnie konsolowcy-idioci z mania wielkosci. na pocieszenie dodam, ze w ostatnim roku sprzedaz gier na PC wzrosla o okolo 3% (nie durzo, ale zawsze cos).
Technologicznie, to nex-geny juz sa zacofane w stosunku do PC, najlepsze bylo jak tworcy Crysisa troche po premierze X360, a dlugo przed PS3 oglosili, ze Crysis nie bedzie konwertowany na zadne konsole, bo te sa zwyczajnie durzo za slabe. Poezja...

Co do laptopow, przydaja sie jak robisz na wielu imprezach za DJ\'a. Zawsze latwiej takiego wziasc niz calego PieCa. Tylko kary dzwiekowe zazwyczja maj dupne.
krzysztof Fajnie jest mieć laptopa, tylko stacjonarny PC w tej samej konfiguracji jest dużo tańszy. Ja myśle że póki będą istniały Piece to będę wydawane na nie gry:P That\'s all about money! (nie żeby mi to przeszkadzało)
Jedyną rzeczą która denerwuje mnie w konsolowcach to ten ich zachwyt nad PES. Fifa jest o wiele lepsza, a PES to taka typowa gierka na konsole, czyli: cukierkowa grafika + zero realizmu!
Paluch
Quote by Seth
Co do laptopow, przydaja sie jak robisz na wielu imprezach za DJ\'a. Zawsze latwiej takiego wziasc niz calego PieCa. Tylko kary dzwiekowe zazwyczja maj dupne.


Zaden problem - kupujesz jakas lepsza karte dzwiekowa na usb i robisz impreze :D

Gry na PC zawsze mialy duzo lepsza grafike. Konsole nigdy nie beda dorownywaly pod tym wzgledem.
Gier na PC sie robi coraz mniej z jednego powodu - piractwa. Dziwi mnie tylko, ze producenci sprzetu komputerowego, a w szczegolnosci kart graficnych (ale nie tylko, bo c2d nie jest potrzebny do przegladania internetu) nie przejmują mniejsza iloscia gier na PC.
KLapovchy Odświerze temat.


Powiem to tak, rynek gier na PC i ogólnie PCetów w polsce już nie istnieje, czemu? ? ?
np ze względu na kosmiczne ceny komponetów, z tego powodu po po prostu nowe gry nie idą, sam mam intele 3.06 GHz Radka x800 GT, 1 Gb ramu i okazuje się że nowy Dirty mi ni śmiga. My jako komputrowcy modlimy się żeby gra odpaliła , a ci na konsolach o tym nawet nie myślą, zresztą teraz wszystkie giery są robione pod konsolety, a nam nie zostaje nic tylko na nie się przesiąsć albo zrezygnować z grania na kompie.

Cóż się dziwić, jeśli tka konsola PS III którą na allegro widziałem za jakieś 3000 zł to procek 7 rdzeniowy 8 GHz, ramu 4-5 Gb i ma karte która pamieći ram nie potrzebuje ( odpowiednik takiej na kompa ze 4 tysiaki kosztuje ) i wszysko to nie potrzebuje elektrowni atomowej do grania. żeby mieć kompa który dorównuje takiej konsoli to trza przynajmniej 10 tysiaków wydać. i co tu zrobic? ? ?
[God]_SetH_ Przesadzasz dosc mocno. Komputery juz ponad pol roku temu przewyzszaly moca konsolki, a dac za nie trzeba bylo okolo 5 tys. zl i nawet monitor w to wchodzil (moze nie jakis cudowny, ale do konsol telewizora plazmowego przeciez tez nie daja).
Poza tym, w Polsce to rynek konsol wlasnie kuleje, pojdz sobie do empiku, albo do dowolnego hipermarketu i policz ile jest gier na konsole a ile na PC. Do tego ceny sprzetu wcale nie sa tak horrendalnie drogie.
KLapovchy Oj nie wiem, może w Empiku jest mało gier, ale na czarnym rynku jest ich multum. Piratów jest cholernie dużo, tylko kupujesz Swap magic i można grać.

KOnsole 2 lata temu dorównywały kompom. teraz do PS III kupisz klawiaturę mychę, łączysz neta i masz maszynerkę do gier jak z marzeń. jak nic.I jeszcze dochodzi to że można ją modernizować.

Komputer został stworzony z myślą o nauce itp itd, Konsola ma jeden cel - dostarczyć rozrywki i jest w tym najlepsza. Jeśli chodzi o granie hehe

Ja osobiście nigdy nie miałem Konsoli , rzadko kiedy grałem ,ale wrażenia \"może być\" jak za tą cenne ( PS II jakieś 500 zł używka ) to nic lepszego nie znajdzie się.

Zresztą granie to nie cały świat hehe, trzeba zastanowić się nad czymś co ma jakiś sens


Paluch W Polsce rynek gier na konsole w zasadzie nie istnieje.

Natomiast w USA nie ma juz rynku gier na PC. Amerykanin sobie siada w przeznaczonym do tego pokoju przed 50 calowym telewizroem plazmowmym, wlacza xboxa i napierdala. Niestety nawet dobrze zarabiajacego polaka nie stac na zakup nawet samego telewizora. I kolko sie zamyka.
[God]_SetH_
Quote by KLapovchy
Oj nie wiem, może w Empiku jest mało gier, ale na czarnym rynku jest ich multum. Piratów jest cholernie dużo, tylko kupujesz Swap magic i można grać.


Mysle, ze takich danych nie ma co przytaczac, bo to nie \"rynek\"
KLapovchy Rynek czy nie rynek. Jest tego masa, mogę śmiało powiedzieć że cieszy się większą popularnością niż orginalne gry bo te kosztują krocie
[God]_SetH_ I to wlasnie najwieksza wada konsol. R6 Vegas na PC premierowy po polsku kosztuje 49.99, a na konsole ponad 2 banki.