Stosunek graczy z WEC'a do konsol (marx_red)

Chc? wiedzie? jaki jest wasz stosunek do tych niecnych platworm sprz?towych. Wi?c sp
Autor Odp.
[USP]Thor Kopiowanie jest dozwolone ale tylko jeśli kopiujesz coś co kupiłeś wcześniej, np robisz sobie kopie zapasową bo jak wydałeś z 500zł na coś to chcesz to mieć długo i nie narażać się na porysowanie płyty czy coś w tym stylu (dlatego nie jest jasno powiedziane że kopiowanie zabronione).
Jak ciągniesz z neta to jest kradzież a osoba która to udostępniła jest złodziejem robin hooodem, a jak osoba to udostępnia za pieniądze to już jest ch** i złodziej a nie robin hood :)
U nas w szkole oryginalnego Windowsiaka mieli w sejfie!! u dyrektorki a instalowali z kopi na płytce tdk :) ale szkoła nie...
[God]_SetH_ W sprawie kopiowania wszystko jest jasno powiedziane. Masz prawo wykonać JEDNĄ kopie zapasową kupionej gry/programu tylko i wyłącznie do własnego użytku i nie wolno Ci jej (ani oryginalnej płyty) nikomu udostępniać. W każdym innym wypadku kopiowanie jest nielegalne.
Rosic Konsole są Ok. Szczególnie PSP - małe, poręczne i dające kupę frajdy :D
marx_red A PSP teraz baty zbiera bo IPhone stał się najważniejszą mobilną platformą do grania:D

Ja tam uznaję tylko jedną konsolę - Play Station 2:p Jest boska:D Można ją sobie z powodzeniem emulować (najnowszy PCSX2 0.9.7) i są na nią bardzo fajne gry. Teraz nastały lepsze czasy bo co jest na PS3 to jest i na XBOX\'a 360 a co jest na XBOX\'a 360 to jest i na PC-ta. Wyjątków mało. A jeszcze wychodzą PC-towe exclusivy tj. Star Craft 2 i Diablo 3. Pozdrawiam:-)