PROGRAMY


MOOS v1.10

Programik służący do łączenia się z MoonNetem bez włączania gry. Można uczestniczyć w rozmowach, oglądać statystki itd. Testowałem i działa bez problemu :)

Pobierz - 943 KB


Clean

Malutki program kasujący wszystkie dodane przez nas skrypty w katalogu The Moon Projecta. Wystarczy skopiować plik clean.bat do katalogu TMP. Następnie go uruchomić. Zostaną usunięte wszystkie nie oryginalne skrypty, a następnie włączy się gra.

Pobierz - 1 KB


Message Router v0.7beta

Program do komunikacji pomiędzy graczami dla TMP

Pobierz - 168 KB


Cool Edit 96

Programik plus dodatkowy plug-in służący między innymi do zmiany plików mp3 do formatu mp2, w którym zapisany jest soundtrack Eartha 2150.

Pobierz - 2 MB


My Interface

Zestaw programów służących do tworzenia własnego Interfaceu. W większości wydań Eartha program ten znajduje się ma płycie.

Pobierz - 817 KB


WD Modifier

Dzięki temu małemu programowi, możemy rozpakować wszystkie pliki .wd z katalogu każdego Eartha z cyferkami 2150. Aby użyć tego programu, należy: skopiować go i plik który chcemy rozpakować do jednego katalogu. Uruchomić ( najlepiej przez Windoes Commander ) tryb MS DOS i wpisać komendę WDModifier ewd *.wd ( gdzie gwiazdka to nazwa pliku, który chcemy rozpakować ).

Pobierz - 160 KB


TexToBmp

Ten z kolei programik służy do przeglądania rozpakowanych wcześniej tekstur. Ponieważ po rozpakowaniu Textures.wd uzyskujemy pliki o rozszerzeniu .tex, potrzebny nam jest program do ich otwarcia. To właśnie czyni TexToBmp. Jest to na razie wczesna Beta, ale już za niedługo powinny pojawić się kolejne wersje. ( Autor programu stwierdził, że jeżeli nie będzie on dostępny na Wecu to zarzuci prace - to dla nas wielki zaszczyt ).

Pobierz - 249 KB


GAP v 132

Dzięki temu programowi możemy wydobyć dźwięki z Eartha, ale nie tylko. Obsługuje on także kilkaset innych znanych tytułów.

Pobierz - 696 KB