Budynki Irackie

  Irak

OPIS

Generator - dostarcza energii elektrycznej pozostałym budynkom w bazie. W zależności od wielkości bazy, do prawidłowego jej funkcjonowania koniecznych jest od kilku do kilkunastu generatorów ( jeden generator zasila dwa budynki ).

Lotnisko polowe - jest miejscem, gdzie samolot transportowy dostarcza zamówiony ciężki sprzęt bojowy ( czołgi, artyleria itp. ) i techniczny.

Lądowisko - tutaj można zamówić lżejsze pojazdy, śmigłowce, oraz jednostki wsparcia technicznego.

Punkt Zaopatrzenia - tutaj przechowywane są zapasy amunicji, zaopatrywaniem zajmuje się śmigłowiec SA 330 Puma

Działo przeciwczołgowe D-30 - Stanowisko obrony przeciwpancernej pozwala eliminować nawet ciężko opancerzone jednostki wroga.

Wieżyczka przeciwlotnicza - Sercem stanowiska obrony przeciwlotniczej jest wyrzutnia Roland 2 - niemiecka precyzja gwarantuje skuteczną eliminację wszelkich celów powietrznych. Jest słabo opancerzona, w związku z tym stanowi łatwy cel dla pojazdów naziemnych.

Gniazdo karabinów - jest najlżejszą konstrukcją obronną, wyposażoną w szybkostrzelny karabin maszynowy.

Pompa - Arabowie to najlepsi na świecie specjaliści od wydobycia ropy. Stąd i wyjątkowa skuteczność ich pomp.

Radar - Nowoczesny radar dużej mocy, na pewnym etapie, urządzenie to jest niezbędne w każdej bazie. Pozwala na wykrycie jednostek niewidzialnych dla tradycyjnych radarów - używających kamuflażu lub poruszających się w nocy z wyłączonymi światłami.

Centrum Komunikacyjne -W określonym zasięgu eliminuje efekt zagłuszania elektronicznego.

Centrum sabotażowe - Tutaj wybranych wojowników faszeruje się odpowiednią ideologią poczym obwiesza się ich trotylem lub C-4 i kieruje na bazę wroga. Efekt gwarantowany a ochotników jest wielu.

Wyrzutnia pocisków przeciwrakietowych - Nowoczesny rosyjski system obrony przeciwrakietowej średniego zasięgu 9M111 Pantsyr S1 - wykorzystywany do obrony eliminacji różnych celów powietrznych w tym: samolotów, śmigłowców, rakiet z ładunkiem konwencjonalnym i rakiet balistycznych. W grze jest to Iracki system obrony przed rakietami balistycznymi.

Artyleria dalekiego zasięgu - To ciężkie działo może ostrzeliwywać bardzo odległe cele. Często wykorzystywane jest do niszczenie baz wroga.

Centrum lotów szpiegowskich - pozwala przeprowadzić loty szpiegowskie nad wybranym terytorium.