Budynki Rosyjskie

  Rosja

OPIS

Generator - dostarcza energii elektrycznej pozostałym budynkom w bazie. W zależności od wielkości bazy, do prawidłowego jej funkcjonowania koniecznych jest od kilku do kilkunastu generatorów ( jeden generator zasila dwa budynki ).

Lotnisko polowe - jest miejscem, gdzie samolot transportowy An - 124 dostarcza zamówiony ciężki sprzęt bojowy ( czołgi, artyleria itp. ) i techniczny.

Lądowisko - tutaj można zamówić lżejsze pojazdy, śmigłowce, oraz jednostki wsparcia technicznego.

Punkt Zaopatrzenia - tutaj przechowywane są zapasy amunicji, zaopatrywaniem zajmuje się śmigłowiec Mi 8

Wieżyczka przeciwlotnicza - Sercem stanowiska obrony przeciwlotniczej jest wyrzutnia naprowadzanych rakiet Striela - 1. Jest słabo opancerzona, w związku z tym stanowi łatwy cel dla pojazdów naziemnych.

Gniazdo karabinów - jest najlżejszą konstrukcją obronną, wyposażoną w szybkostrzelny karabin maszynowy M 240.

Pompa - dzięki niej pokłady ropy zmieniają się w gotówkę, a ta jak wiadomo jest motore każdej wojny. Bo jak wiadomo do prowadzenia wojny "...potrzebne są 3 rzeczy: pieniądze, pieniądze i pieniądze".

Centrum Komunikacyjne - W określonym zasięgu eliminuje efekt zagłuszania elektronicznego.

Centrum Szpiegowskie - Dzięki wyspecjalizowanemu urządzeniom i sztabowi specjalistów istnieje możliwość, aby na krótki czas włamać się do sieci informacyjnej wroga, zyskując przez to informacje na temat pozycji wszystkich jego jednostek i budynków.

Centrum kontroli nalotów powietrznych - Centrum namierzania celów dla myśliwca bombardującego Mig 29 ( zrzuca pojedynczą bombę, która na ogół niszczy dany budynek ).

Centrum kontroli nalotów bombowych - Centrum namierzania celów dla bombowców Tu 160 ( nalot dywanowy ). Ze względu na małą szybkość bombowców, są one szybko zestrzeliwywane, co owocuje ich małą skutecznością.

Dźwina W -75 system przeciw rakietowy - Sprzężona z systemem wczesnego ostrzegania, wyrzutnia rakiet przechwytujących. Umożliwia zestrzelenie wrogiej rakiety balistycznej z ładunkiem nuklearnym

Działo przeciwczołgowe D - 44 - ta ciężka stalowa konstrukcja kryje działo przeciwpancerne D44. Ciężki pancerz umożliwia pozostawania pod ostrzałem nawet przez długi okres czasu.

Radar - Nowoczesny radar dużej mocy, na pewnym etapie, urządzenie to jest niezbędne w każdej bazie. Pozwala na wykrycie jednostek niewidzialnych dla tradycyjnych radarów - używających kamuflażu lub poruszających się w nocy z wyłączonymi światłami.