WYDANIA ZA GRANICĄ


AMERYKA | NIEMCY | ROSJA | INNE KRAJE


Niemcy

Polanie 2 w Niemczech

Tak wygląda CUDOWNE wydanie Polan 2 w niemczech:

Dodatkowo tam sprzedawana jest jeszcze rozszerzona edycja, opatrzona przydomkiem Director's Cut. Na szczęście dla nas nie różni się ona (nie licząc osobnego soundtracka) od Polskich Polan 2. Co ciekawe Niemiecka wersja normalna jest okrojona o kilka cutscenek i piosenek. W Niemczech dostępny jest także osobo wydany Soundtrack z gry.

A oto porównanie instrukcji. Nie wspominając o kolorach i estetyce książeczki, przejdę od razu do ilości stron. A więc w polskiej wersji mamy 64 strony - dużo pomyślicie. Wersja niemiecka ma ponad 250 stron! I to jakich ładnych:

 

  A to tył opakowania płyt - widzicie ukryty znak UCS - taka mała zapowiedź Eartha 2160.

 

Earth w Niemczech

 Earth 2150 w wydaniu niemieckim różni się kilkoma szczegółami, nie chodzi to o samą grę, ale np. o pudełko, na którym obrazki są wytłoczone a jego wnętrze jest czymś w rodzaju etui. Płyty w stosunku do wersji polskiej nie są zapakowane w w foliach, tylko w podwójnym plastykowym pudełku. Największe różnice można jednak dostrzec w instrukcji. Spójrzcie na porównanie poniżej:


Wersja Polska Wersja Niemiecka

Obrazki można powiększyć poprzez klikniecie nań

No cóż, nic więcej mi się nie nasuwa, jak tylko stwierdzenie: "biednym zawsze wiatr w oczy".

A tutaj możecie zobaczyć Niemiecką podkładkę pod mysz z Eartha 2140. Podobno była też polska wersja tej podkładki :)

Ciekawostka z Niemieckiej prasy:

W niemieckiej prasie znalazłem ciekawy artykuł zapowiadający Eartha 2150. W przedstawionym artykule zobaczyć możemy screeny jeszcze z wersji alfa gry. Budynki poniżej to centrum zaopatrzenia dla ( odpowiednio ) LC, ED i UCS.

     

   

W Niemczech Earth 2150 sprzedawany jest w wersji 2.0 ( scr 1 ). Poprawiono w niej wszystkie błędy techniczne, ulepszono interfejs  i zmieniono wygląd drzewa wynalazków. Earth 2150 v 2.0 posiada 6 dodatkowych misji dla multiplayera i potyczki. Gdyby tego było mało The Moon Project sprzedawany jest na DVD i zawiera dodatkowo 2150 v2.0. Lost Souls jest wydany także na płycie DVD z Earthem 2150 jako bonus. Na rynku Niemieckim jest także Collector Edition, w którym znajdują się wszystkie Earthy z cyferkami 2150 + bonusowy krażek.

     

Frontline Attack i World War 2 Panzer Claws 2 w Niemczech: