Zdjęcia:

Bardzo dużo zdjęć wprost z imprezy znajdziecie na zaprzyjaźnionej stronie InsideEarth:

Zdjęcia dotyczące statku kosmicznego

Zdjęcia z imprezy

Po GC

Pierwszym czasopismem, które pisało o Earthcie po GC, był niemiecki PC Gamer, który zamieścił 5 stronicową zapowiedź, a na płycie DVD - filmik z gry. Niestety ze względu na prawa autorskie nie można go opublikować.

Zainteresowanie:

Zainteresowanie Earthem na GC było spore. Wiele osób 'przeleciało się' statkiem, a także zagrało w grywalną wersję Eartha. Filmik, który był pokazywany w transporterze był dosłownie odlotowy. Może za niedługo będzie on do ściągnięcia.

O statku:

6 tygodni trwało poszukiwanie firmy, która podejmie się budowy statku. Firma Werksmannschaft miała już doświadczenie w podobnych projektach i podjęła się zadania. Statek budowało 5 do 7 osób. Na miejsce transporter przewieziony został w częściach na 3 ciężarówkach. Ponieważ w Leipzig było gorąco, zamontowano w nim klimatyzację. Transporter waży prawie tonę.

04.08.2004

Skąd wziął się ten niezwykły pomysł, aby skonstruować duże kino w formie jednostki z gry?

Na początku był pomysł aby zainstalować kino do prezentacji filmu z Eartha 2160. Miał to być kontener THX-Cinema (Cinecube), Ale to nie było to czego tak naprawde szukaliśmy. Alexandra Constandache wpadła na pomysł, aby obudować kino statkiem kosmicznym. Następnie zaczęliśmy się zastanawiać, który statek pasowałby najlepiej. Ostatecznie decyzja padła na transportowiec ED, który został; jeszcze bardziej szczegółowo w wymodelowany w Maya'i

Stworzenie koncepcji zajęło 6 tygodni. Teraz jest on w trakcie budowy, która potrwa 4 tygodnia. Transporter zostanie zbudowany przez niemiecka firmę "Die Werksmannschaft" z Hamburga.

 

30.07.2004

Na ten moment wszyscy czekaliśmy. Na Games Convention 2004 będzie można zagrać w dwie misje z Eartha 2160. Będzie to misja LC i misja ED dziejąca się na planecie obcych. Zarówno redaktorzy Inside Eartha jak i Rosic mogliśmy zagrać w owe misje i musimy Wam powiedzieć, że "wymiatają"! W każdym razie będziecie zaskoczeni!
Aby na targach silnik Eartha pokazać z jak najlepszej strony przygotowane będą 4 chłodzone wodą komputery z firmy Innovatek, które wyposażone będą w karty graficzne Gainward Geforce 6800 Ultra. Będą one ustawione w hali 3 przy stanowisku C12 (stoisko Deep Silver - więcej szczegółów na stronie targów).
Na imprezie obecni będą: Mirek Dymek i Tadeusz Zuber z Reality Pump, a także James Seaman (ZuxxeZ USA), Claudia Nimmesgern (BMC, Borgmeier Media Communications) i Tim Wilson (ZuxxeZ). Będą oni zajmować się prasą.

Kino w Transporterze ED, które pomieści trzynastu widzów będzie ustawione na środku szklanej hali i będzie strzeżone przez 4 panienki z LC i dwóch żołnierzy ED. W kinie będzie możliwość zobaczenia filmu renderowanego przez silnik Earth 4 engine. Film został odpowiednio obrobiony i dopasowany do muzyk, a następnie zakodowany w formacie DVD, ale w całości bazuje na silniku Eartha.

29.07.2004

Ponieważ zbliża się Games Convention 2004 w Leipzig/Niemcy, strona Inside Earth, a co za tym idzie Wec, będzie prowadził Raport Specjalny z tej imprezy. Redaktorzy z Inside Earth będą towarzyszyć ekipie Zuxxez/Reality Pump i informować nas co się dzieje. To, co teraz usłyszycie brzmi jak Hollywood, jest jednak prawdą. Nie zwyczajne stoisko, ale wielki Transportowiec ED będzie reklamował bardzo oczekiwanego Eartha 2160! Transportowiec będzie strzeżony przez prawdziwą piechotę, która wygląda jak z gry. Transporter we wnętrzu będzie miał wbudowane kino THX., ze wspaniałymi efektami. Transporter jest długi na 8,5 metra, wysoki na 3, a jego rozpiętość skrzydeł wynosi 7,2 m. Poniżej model transportowca:

Informacje o Earth 2160 na GC pochodzą wprost z Zuxxezu!